Uitje naar Tata Steel

27 jan 2019 12:45 | Geplaatst door Marcel | Geen reacties | Reageer

Zaterdag 26 januari hadden we een uitje met de club naar Tata Steel in Wijk aan Zee. Er was een bus geregeld, zodat we allen samen konden reizen. Uiteindelijk waren we met 13 mensen, waarvan twee leden van Zwolle Zuid.

Rond 12.00 uur vertrokken we uit Zwolle, waarna we om kwart voor twee in Wijk aan Zee uitstapten. Voor veel mensen was het de eerste keer bij dit toernooi. We gingen eerst naar Cafe de Zon, waar Hans Bohm de analyse zou geven. Om half twee waren de schakers al begonnen, de analyse zou om half drie beginnen. We konden ook de speelzaal in, waar naast het toptoernooi ook een groot amateurtoernooi bezig was.
Er waren veel mensen aanwezig bij het toernooi, en we kwamen nog wel wat bekende gezichten tegen uit het Zwolse schaken.

Winnaars van de dag waren Carlsen, Kramnik en Shankland. Nederlandse schakers die meedoen zijn Anish Giri en Jorden van Foreest. In de Challengers-groep doen ook Lucas van Foreest en Stefan Kuipers mee. Carlsen lijkt op weg naar toernooiwinst, maar moet vandaag nog tegen Giri in de beslissende partij.

Rond 19.00 gingen we weer terug naar huis, waar we rond 21.00 bij Stroomberg afgezet werden.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Kalender

 • 30 april 2024
  19:30 Interne competitie.
  (meivakantie)
 • 7 mei 2024
  19:30 Interne competitie.
 • 14 mei 2024
  19:30 Interne competitie.
 • 21 mei 2024
  19:30 Laatste ronde interne competitie.

Kom langs

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 19:30 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo