Slotavond 2025

23 dec 2025 15:20 | Geplaatst door Han | Geen reacties | Reageer

Dinsdag 16 december hadden we onze laatste avond van 2025. Stijn en Dennis M. hadden weer een leuke opzet bedacht waarbij spelers muntjes konden inzetten bij hun partijen in één van drie soorten schaakvarianten.

Naast ‘gewone’ rapidpartijen kon er ook (rapid) gespeeld worden vanuit openingsstellingen behorend bij 4 beruchte gambiet openingen. Ik kan mij alleen nog het koningsgambiet herinneren, maar heb ook de andere openingen bespeeld, erg leuk omdat je in totaal andere stellingen terecht komt dan anders. De derde variant was “hand and brains” waarbij 2 teams van 2 spelers tegen elkaar spelen; de ene speler (“brains”) mocht alleen de naam van een stuk of pion zeggen, de andere speler (“brains”) moest daarna een zet doen met het genoemde stuk. Dit leverde veel interessante, verassende en onnavolgbare partijen op, maar vooral veel vermaak.

Aan het eind van de tafel mocht iedereen langs bij de rijk gevulde tafel met prijsjes. Ruurd had meeste fiches en koos als eerste voor de (ondertussen al bijna traditionele) analoge schaakklok uit het Pegasus archief. Hierna toog men huiswaarts met de prijzen en/of bleef men nog even hangen om bij te praten over deze avond en afgelopen schaakjaar. Dit was weer een heel gezellige afsluiting van het jaar, met veel dank aan Stijn en Dennis voor de organisatie!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Kalender

Kom langs

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 19:30 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Pegasus 2 SOS-competitie 3c slotronde 15 mei 2025

Pegasus 2 SOS-competitie 3c slotronde 15 mei 2025

Pegasus 2 SOS-competitie 3c slotronde 15 mei 2025