Nieuws uit de OSBO

01 dec 2016 13:09 | Geplaatst door Marcel | Geen reacties | Reageer

Gisteravond waren Bernard en ik (Marcel) op de halfjaarlijkse ledenvergadering van de OSBO.

De gesprekken over samenwerking/samenvoeging van de OSBO, SBO en SGS gaan verder en de plannen worden meer concreet uitgewerkt. Wanneer dit mogelijk doorgang vindt zullen we extern kunnen spelen tegen meer Overijsselse clubs als Ommen en Hoogeveen.

De plannen voor een 4e klasse KNSB met open inschrijving worden ook verder uitgewerkt. Deze zaterdagcompetitie staat los van de regionale OSBO-competitie en ook wij kunnen daar met een eigen team aan deelnemen, eventueel met een combinatieteam met Zwolle-Zuid. Als dit doorgang vindt dan komt er waarschijnlijk een pilot in het seizoen 2018/2019, in tegenstelling tot het eerder genoemde 2017/2018.

Bij vragen hierover kunnen Bernard en Marcel hier altijd meer over vertellen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Kalender

Kom langs

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 19:30 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo