Nieuws uit de OSBO

01 dec 2016 13:09 | Geplaatst door Marcel | Geen reacties | Reageer

Gisteravond waren Bernard en ik (Marcel) op de halfjaarlijkse ledenvergadering van de OSBO.

De gesprekken over samenwerking/samenvoeging van de OSBO, SBO en SGS gaan verder en de plannen worden meer concreet uitgewerkt. Wanneer dit mogelijk doorgang vindt zullen we extern kunnen spelen tegen meer Overijsselse clubs als Ommen en Hoogeveen.

De plannen voor een 4e klasse KNSB met open inschrijving worden ook verder uitgewerkt. Deze zaterdagcompetitie staat los van de regionale OSBO-competitie en ook wij kunnen daar met een eigen team aan deelnemen, eventueel met een combinatieteam met Zwolle-Zuid. Als dit doorgang vindt dan komt er waarschijnlijk een pilot in het seizoen 2018/2019, in tegenstelling tot het eerder genoemde 2017/2018.

Bij vragen hierover kunnen Bernard en Marcel hier altijd meer over vertellen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Kalender

  • 1 september 2020
    Jaarlijkse ledenvergadering in Cafe Stroomberg.
  • 8 september 2020
    Eerste ronde interne competitie.

Kom langs

Stadscafe Stroomberg aan Brink 1

Stadscafe Stroomberg aan Brink 1

Interne competitie: dinsdagavond
Extern 8-tal: woensdagavond
Extern 4-tal: dinsdagavond
Tijd: 20:00-0:00
Stadscafé Stroomberg, Brink 1, Zwolle

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2018

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2018 in Ermelo

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2018