Meespelen bij ZSS

27 sep 2015 23:09 | Geplaatst door Bernard | 2 reacties | Reageer

Zoals op de ledenvergadering is afgesproken staat onze interne competitie ook open voor spelers van Zwolle-Zuid-Schaakt (ZZS). En andersom staat nu bij ZZS staat de interne competitie open voor leden van Pegasus. Gisteravond hebben Jurian Harjono (de competitieleider van ZZS) en ikzelf informatie uitgewisseld. Zwolle Zuid heeft twee verschillende competities lopen. Een met klassieke partijen (bedenktijd 1 :40 uur per persoon + 10 seconden per zet) en een rapidcompetitie (bedenktijd 40 minuten per speler per partij. Er worden twee ronden per avond gespeeld). ZZS speelt op donderdagavond in het wijkcentrum “De Pol”. Voor de “klassieke competitie” moet je je aanmelden voor de zondag voorafgaande aan de gewenste speelavond bij yurianharjono at hotmail punt com). Voor de rapidcompetitie hoef je je niet aan te melden. Op de avond ziet men wel wie er zijn en dan pas wordt de indeling gemaakt. Op welke avond welke competitie gespeeld wordt is te vinden op de agenda van ZZS.

2 reacties »

reageren

  1. bert van drongelen schrijft:

    beste bernard holtrop kan ik nog mee doen interne comp op 16-2 2016 vrkl groet bert vandrongelen 0619326547

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Kalender

Kom langs

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 19:30 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo