Indeling voor de interne competitie pas dinsdag

01 feb 2015 19:36 | Geplaatst door Bernard | Geen reacties | Reageer

Inderdaad, er stond al een indeling. Maar er was geen rekening gehouden met de bekerwedstrijden die gespeeld moeten worden. Dus sloeg die indeling nergens op. Omdat de indeling afhankelijk is van de laatste bekerwedstrijd uit de tweede ronde die maandagavond door Herco en Gerard gespeeld zal worden heb ik de hele indeling maar even verwijderd. Zodra ik weet hoe die partij afgelopen is zal ik een nieuwe indeling maken.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Kalender

Kom langs

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 19:30 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo