Bertus van Zuuk overleden

02 jun 2014 11:36 | Geplaatst door Bernard | Geen reacties | Reageer

Met dank aan Han voor zijn oplettendheid die mij er op attenteerde. Vanmorgen stond in de Stentor de overlijdensadvertentie van Bertus. Mijn gedachten gaan terug naar deze vrolijke en altijd vriendelijke man die vorig jaar al afscheid van de club nam en nu dus overleden is. De advertentie staat ook op mensenlinq.nl. Hier is ondermeer te lezen dat de crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 4 juni om 12.30 uur in crematorium “Kranenburg”. Zij die afscheid willen nemen worden om 12.15 uur verwacht.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Kalender

Kom langs

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 19:30 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo