18 februari 2015 Geurts Conserven Toernooi

07 jan 2015 15:21 | Geplaatst door Marcel | 2 reacties | Reageer

Op woensdag 18 februari 2015 wordt het Geurts Conserven Schaaktoernooi weer georganiseerd. Het is alleen toegankelijk voor mensen van 50 jaar en ouder. Iedere deelnemer krijgt na afloop een conservenpakket uitgereikt. Er wordt gespeeld volgens een Zwitsers systeem in 7 partijen, met steeds 20 minuten p.p.p.p.
Lees de flyer van de Dodewaardse Schaakvereniging.

2 reacties »

reageren

  1. Bernard schrijft:

    Ik doe mee!

  2. Bernard schrijft:

    Deelnemers tot nu toe: Van Pijkeren, de Reuver, van Bussel, Holtrop en Terpstra. Hetzelfde clubje als vorig jaar dus. Maar het clubje mag best groter. Meld je aan! Je hebt ‘s woensdags toch niks anders te doen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Kalender

Kom langs

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 19:30 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo

Pegasus 2 slotronde 9 april 2024 in Ermelo