Externe competitie 2012/2013

Resultaten 2013/2014
Resultaten 2011/2012

Schema en Uitslagen

  Eerste team: Tweede team:
1. PSV DoDo 4 – Pegasus 1
1-5
ZSG 3 – Pegasus 2
4-2
2. Pegasus 1 – Combinatie 1
4-2
Pegasus 2 – Lelystad 2
4-2
3. Schaakmaat 3j – Pegasus 1
3-3
Pegasus 2 – Meppel 4
3-3
4. Pegasus 1 – Meppel 3
3-3
Caïssa 2 – Pegasus 2
5-1
5. VSG 4 – Pegasus 1
0,5-5,5
Pegasus 2 – Denk en Zet 2
0-6
6. Pegasus 1 – Schaakmaat 4
3,5-2,5
VSG 3 – Pegasus 2
4-2
7. Zeven Pionnen – Pegasus 1
3-3
Pegasus 2 – DZC
1-5

Eindstand

Team 1 klasse 3B Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. De Combinatie 12 30   2 6 4
2. Pegasus 11 27 4   3 3 3 5
3. De Zeven Pionnen 9 27 3   5 6
4. Meppel 3 8 24½ 3   3 4 6
5. De Schaakmaat 4 8 21 0   5 5
6. De Schaakmaat 3 j 6 17½ 3 ½ 3 1   5
7. PSV/DoDO 4 2 15 1 1 2 1   6
8. VSG 4 0 6 2 ½ 0 0 1 0  

 

Team 2 klasse 3A Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Denk en Zet 2 14 31½   4 4 5 6
2. DZC 10 27½ 2   5 5 6
3. ZSG 3 9 22 2   3 4
4. Caïssa 2 8 24   2 5 5
5. VSG 3 8 22½ 1 4   4 4
6. Meppel 4 3 15 1 3 1   3 3
7. Pegasus 2 (-2) 1 13 0 1 2 1 2 3   4
8. Lelystad 2 1 12½ ½ 0 2 3 2  

Persoonlijke Scores

Team 1  Ro 1 2 3 4 5 6 7 N W Brd kl  Rc TPR W-We
1. Mike van Halm 1852 1 1 ½ 0 ½ 0 6 3 1,3   1670 1670 -1,263
2. Bernard Holtrop 1796 1 0 1 0 1 1 1 7 5 2,0 3w 1603 1765 +0,065
3. Menno ter Braak 1801 0 ½ 1 1 1 ½ 6 4 2,5 2z 1628 1751 -0,100
4. Piet van der Wal 1736 1 1 1 1 1 1 ½ 7 3,9 1w 1542 1960 +1,500
5. Cor Swart 1652 1 1 1 4,0 1z   1845 +0,000
6. Fred Wagter 1412 ½ 1 ½ 5,0 1w 1233 1233 -0,235
7. Herman Schreurs 1544 ½ 0 ½ 3 1 5,3 3z 1598 1475 -0,280
8. Hedzer Terpstra 1675 1 1 1 1 0 1 6 5 5,3 4w 1564 1841 +1,427
9. Leo Stortelder 1526 1 0 0 0 4 1 6,0 2z 1349 1157 -1,777
10. NO   0r 1 0 2,0        

 

Team 2  Ro 1 2 3 4 5 6 7 N W Brd kl  Rc TPR W-We
1. Hans de Vries 1680 1 1 2 2 1,5   1491 1830 +0,254
2. Dick Metz 1383 0 0 2 0 1,5 2w 1596 1249 -0,479
3. Marcel Pol 1400 ½ 1 0 0 0 1 0 7 1,9 1z 1650 1545 +0,750
4. Harry Spoelstra 1654 0 1 1 1 0 ½ 0 7 2,7 3w 1606 1606 -0,324
5. Fred Wagter 1412 1 ½ 0 0 0 0 6 4,0 2z 1478 1285 -0,685
6. Roelof van Pijkeren 1458 0 0 0 0 0 ½ 6 ½ 4,3 2z 1521 1126 -1,986
7. Jos Wegman 1174 ½ ½ 1 0 0 ½ 0 7 5,9 1z 1420 1316 +0,954
8. Ido Bijl   ½ 1 ½ 6,0 1w 1502 1502 +0,000
9. NO   0r 0 4 0 3,0 1z 1463 1134  

 

Topscorers vorige jaren

Jaar: Eerste team: Tweede team: Derde team: Vierde team:
2020: Krine Faber Jos Wegman
2019: Bernard Holtrop Boen Tan
2018: Krine Faber Marcel Pol
2017: Krine Faber Leo Stortelder
2016: Menno ter Braak Peter de Reuver
2015: Bernard Holtrop Herman Schreurs
2014: Michiel de Groot Ido Bijl
2013: Piet van der Wal Harry Spoelstra
2012: Hedzer Terpstra Henk Platen
2011: Gerwin van de Belt Harry Spoelstra
2010: Bernard Holtrop Leo Stortelder
2009: Menno ter Braak Piet van der Wal
2008: Piet van der Wal (3) Huub Dijk (3)
2007: Piet van der Wal (2) Leo Stortelder
2006: Piet van der Wal Huub Dijk (2)
2005: H. Terpstra (4) M. de Groot H. Schuilenburg
2004: Terpstra (3) T. Tekofsky R. van Diermen
2003: Pilon (2) H. Kleinjan F. Nieuwenhuis
2002: Dam H. Dijk K.M.J.Rietberg
2001: H. Dijk G. van Bussel Menno ter Braak
2000: B. Holtrop (4) H. Schreurs (2) R. Prins
1999: B. Holtrop (3) H. Schreurs R. Telman B. van Zuuk
1998: W. vd Born (3) H. Jurriaans
1997: W. vd Born (2) A. Klaverboer
1996: C. Pilon M. ter Braak Pleun van Zadelhof
1995: W. vd Born D. Metz (2)
1994: J. Klompenmaker (3) J. van de Geer (2)
1993: H. Schreurs D. Metz
1992: J. vd Geer A. de Velde
1991: J. Klompenmaker (2) N. Boterman
1990: H. Terpstra (2) K. Ferwerda (2)
1989: J. Klompenmaker J. vd Geer
1988: N. Boterman H. Schutte
1987: H. Terpstra K. Ferwerda
1986: P. ten Berge J. Schuitert
1985: B. Grijsseels
1984: D.J. Olthof
1983: G. vd Berg
1982: B. Holtrop (2)
1981: F. van Diemen
1980: A. Schijf (3)
1979: Y. Bouma (2)
1978: B. Holtrop
1977: Y. Bouma
1976: A. Schijf (2)
1975: A. Schijf
1974: H. Vaatstra (2)
1973: H. Vaatstra
1972: F.A. Mulder
1971: A. Klaverboer
1970: M. Luchtenberg
1969: Witteveen (2)
1968: Witteveen
1961: W.A. Snijders (2)
1960: W.A. Snijders
1959: B. Blok (2)
1958: B. Blok

Uitgangspunten voor het worden van topscorer:

  • Het teamlid met de meeste bordpunten is de topscorer.
  • Wanneer meerdere teamleden gelijk geeindigd zijn wordt de speler die gemiddeld gezien aan het hoogste bord heeft gespeeld de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden gelijk geeindigd zijn wordt de speler die de minste partijen nodig heeft gehad voor zijn score de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden geeindigd zijn wordt er geloot wie topscorer wordt.

Kalender

  • 6 september 2022
    Jaarlijkse ledenvergadering in Lunch-Cafe op de Vrolijkheid.
  • 13 september 2022
    Eerste ronde interne competitie.
  • 20 september 2022
    Interne competitie.

Kom langs

Lunch Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 20:00 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019 in Ermelo

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019