Externe competitie 2011/2012

Resultaten 2012/2013
Resultaten 2010/2011

Schema en Uitslagen

  Eerste team: Tweede team:
1. ZZS 1 – Pegasus 1
6-0
Pegasus 2 – ZZS 2
5-1
2. Pegasus 1 – ZSG 3
4-2
Meppel 5 – Pegasus 2
3-3
3. Olst – Pegasus 1
0.5-5.5
Pegasus 2 – Pallas 6
5-1
4. Pegasus 1 – Zwarte Water
5-1
PSV DoDo 4 – Pegasus 2
3,5-2,5
5. Meppel 3 – Pegasus 1
2,5-3,5
Pegasus 2 – Denk en Zet 3
4-2
6. Pegasus 1 – Zeven Pionnen
4-2
Meppel 4 – Pegasus 2
2-4
7. Lelystad 2 – Pegasus 1
1,5-4,5
Pegasus 2 – DZC 2
5-1 Pegasus 2 promoveert!

Persoonlijke Scores

Eerste team          Tweede team

Hedzer Terpstra  5½  Henk Platen         6
Harry Spoelstra  5   Roelof van Pijkeren 5½
Piet van der Wal 4   Marcel Pol          4
Menno ter Braak  3½  Leo Stortelder      4
Herman Schreurs  3½  Wim van de Born     3
Bernard Holtrop  3   Dick Metz           2½
Huub Dijk        1   Onno Goldbach       2
Dick Pons        1   Fred Wagter         1
Wim van de Born  0   Jos Wegman          ½
Onno Goldbach    0   
Dick Metz        0

 

Topscorers vorige jaren

Jaar: Eerste team: Tweede team: Derde team: Vierde team:
2020: Krine Faber Jos Wegman
2019: Bernard Holtrop Boen Tan
2018: Krine Faber Marcel Pol
2017: Krine Faber Leo Stortelder
2016: Menno ter Braak Peter de Reuver
2015: Bernard Holtrop Herman Schreurs
2014: Michiel de Groot Ido Bijl
2013: Piet van der Wal Harry Spoelstra
2012: Hedzer Terpstra Henk Platen
2011: Gerwin van de Belt Harry Spoelstra
2010: Bernard Holtrop Leo Stortelder
2009: Menno ter Braak Piet van der Wal
2008: Piet van der Wal (3) Huub Dijk (3)
2007: Piet van der Wal (2) Leo Stortelder
2006: Piet van der Wal Huub Dijk (2)
2005: H. Terpstra (4) M. de Groot H. Schuilenburg
2004: Terpstra (3) T. Tekofsky R. van Diermen
2003: Pilon (2) H. Kleinjan F. Nieuwenhuis
2002: Dam H. Dijk K.M.J.Rietberg
2001: H. Dijk G. van Bussel Menno ter Braak
2000: B. Holtrop (4) H. Schreurs (2) R. Prins
1999: B. Holtrop (3) H. Schreurs R. Telman B. van Zuuk
1998: W. vd Born (3) H. Jurriaans
1997: W. vd Born (2) A. Klaverboer
1996: C. Pilon M. ter Braak Pleun van Zadelhof
1995: W. vd Born D. Metz (2)
1994: J. Klompenmaker (3) J. van de Geer (2)
1993: H. Schreurs D. Metz
1992: J. vd Geer A. de Velde
1991: J. Klompenmaker (2) N. Boterman
1990: H. Terpstra (2) K. Ferwerda (2)
1989: J. Klompenmaker J. vd Geer
1988: N. Boterman H. Schutte
1987: H. Terpstra K. Ferwerda
1986: P. ten Berge J. Schuitert
1985: B. Grijsseels
1984: D.J. Olthof
1983: G. vd Berg
1982: B. Holtrop (2)
1981: F. van Diemen
1980: A. Schijf (3)
1979: Y. Bouma (2)
1978: B. Holtrop
1977: Y. Bouma
1976: A. Schijf (2)
1975: A. Schijf
1974: H. Vaatstra (2)
1973: H. Vaatstra
1972: F.A. Mulder
1971: A. Klaverboer
1970: M. Luchtenberg
1969: Witteveen (2)
1968: Witteveen
1961: W.A. Snijders (2)
1960: W.A. Snijders
1959: B. Blok (2)
1958: B. Blok

Uitgangspunten voor het worden van topscorer:

  • Het teamlid met de meeste bordpunten is de topscorer.
  • Wanneer meerdere teamleden gelijk geeindigd zijn wordt de speler die gemiddeld gezien aan het hoogste bord heeft gespeeld de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden gelijk geeindigd zijn wordt de speler die de minste partijen nodig heeft gehad voor zijn score de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden geeindigd zijn wordt er geloot wie topscorer wordt.

Kalender

  • 6 september 2022
    Jaarlijkse ledenvergadering in Lunch-Cafe op de Vrolijkheid.
  • 13 september 2022
    Eerste ronde interne competitie.
  • 20 september 2022
    Interne competitie.

Kom langs

Lunch Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 20:00 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019 in Ermelo

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019