Externe competitie 2010/2011

Resultaten 2011/2012
Resultaten 2009/2010

Schema en Uitslagen

  Eerste team: Tweede team:
1. Pegasus 1 – VDS 3
4,5-1,5
Meppel 3 – Pegasus 2
5,5-0,5
2. De Combinatie 2 – Pegasus 1
2-4
Pegasus 2 – DZC
0-6
3. Pegasus 1 – NW Veluwe j
5-1
VSG 3 – Pegasus 2
4-2
4. VSG 2 – Pegasus 1
3,3-2,5
Pegasus 2 – ZSG 3
0,5-5,5
5. Nunspeet – Pegasus 1
3-3
Pegasus 2 – Zwarte Water
2,5-3,5
6. Pegasus 1 – De Cirkel 2
3-3
De Zeven Pionnen – Pegasus 2
3,5-2,5
7. Pallas 5 – Pegasus 1
2-4
Pegasus 2 – Lelystad 2
1,5-4,5 Pegasus 2 degradeert

Persoonlijke Scores

Eerste team

                      Ap Bp KNSB TPR
1.Gerwin van der Belt 7  6½ 1996 2054
2.Krine Faber         3  0  1854 1346
3.Menno ter Braak     5  3  1810 1721
4.Bernard Holtrop     7  6  1764 1812
5.Piet van der Wal    6  4½ 1793 1750
6.Hans Schuilenburg   3  2  1755 1547
7.Cor Swart           2  ½  1607 1399
8.Eile Dam            5  2  1719 1362
9.Hedzer Terpstra     1  1  1640 1833
10.Herman Schreurs    1  ½  1585 1655
Tweede team

                      Ap Bp KNSB TPR
1.Wim van de Born     1 0  1606 1431
2.Leo Stortelder      6 1½ 1597 1537
3.Hedzer Terpstra     1 1  1640 1675
4.Huub Dijk           7 ½  1553 1209
5.Cor Swart           2 ½  1607 1476
6.Harry Spoelstra     5 2½ 1655 1581
7.Onno Goldbach       2 2       1872
8.Dick Metz           5 1½ 1381 1435
9.Marcel Pol          4 0  1364 1198
10.Jos Wegman         7 0  1090 1058

 

Topscorers vorige jaren

Jaar: Eerste team: Tweede team: Derde team: Vierde team:
2020: Krine Faber Jos Wegman
2019: Bernard Holtrop Boen Tan
2018: Krine Faber Marcel Pol
2017: Krine Faber Leo Stortelder
2016: Menno ter Braak Peter de Reuver
2015: Bernard Holtrop Herman Schreurs
2014: Michiel de Groot Ido Bijl
2013: Piet van der Wal Harry Spoelstra
2012: Hedzer Terpstra Henk Platen
2011: Gerwin van de Belt Harry Spoelstra
2010: Bernard Holtrop Leo Stortelder
2009: Menno ter Braak Piet van der Wal
2008: Piet van der Wal (3) Huub Dijk (3)
2007: Piet van der Wal (2) Leo Stortelder
2006: Piet van der Wal Huub Dijk (2)
2005: H. Terpstra (4) M. de Groot H. Schuilenburg
2004: Terpstra (3) T. Tekofsky R. van Diermen
2003: Pilon (2) H. Kleinjan F. Nieuwenhuis
2002: Dam H. Dijk K.M.J.Rietberg
2001: H. Dijk G. van Bussel Menno ter Braak
2000: B. Holtrop (4) H. Schreurs (2) R. Prins
1999: B. Holtrop (3) H. Schreurs R. Telman B. van Zuuk
1998: W. vd Born (3) H. Jurriaans
1997: W. vd Born (2) A. Klaverboer
1996: C. Pilon M. ter Braak Pleun van Zadelhof
1995: W. vd Born D. Metz (2)
1994: J. Klompenmaker (3) J. van de Geer (2)
1993: H. Schreurs D. Metz
1992: J. vd Geer A. de Velde
1991: J. Klompenmaker (2) N. Boterman
1990: H. Terpstra (2) K. Ferwerda (2)
1989: J. Klompenmaker J. vd Geer
1988: N. Boterman H. Schutte
1987: H. Terpstra K. Ferwerda
1986: P. ten Berge J. Schuitert
1985: B. Grijsseels
1984: D.J. Olthof
1983: G. vd Berg
1982: B. Holtrop (2)
1981: F. van Diemen
1980: A. Schijf (3)
1979: Y. Bouma (2)
1978: B. Holtrop
1977: Y. Bouma
1976: A. Schijf (2)
1975: A. Schijf
1974: H. Vaatstra (2)
1973: H. Vaatstra
1972: F.A. Mulder
1971: A. Klaverboer
1970: M. Luchtenberg
1969: Witteveen (2)
1968: Witteveen
1961: W.A. Snijders (2)
1960: W.A. Snijders
1959: B. Blok (2)
1958: B. Blok

Uitgangspunten voor het worden van topscorer:

  • Het teamlid met de meeste bordpunten is de topscorer.
  • Wanneer meerdere teamleden gelijk geëindigd zijn wordt de speler die gemiddeld gezien aan het hoogste bord heeft gespeeld de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden gelijk geëindigd zijn wordt de speler die de minste partijen nodig heeft gehad voor zijn score de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden geëindigd zijn wordt er geloot wie topscorer wordt.

Kalender

  • 29 november 2022
    Interne competitie.
    Pegasus 2 – Zeven Pionnen 2.
  • 6 december 2022
    Interne competitie.
  • 7 december 2022 (woensdag)
    Apeldoorn 3 – Pegasus 1.
  • 13 december 2022
    Interne competitie.

Kom langs

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 20:00 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019 in Ermelo

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019