Externe competitie 2008/2009

Resultaten 2009/2010
Resultaten 2007/2008

Schema en Uitslagen

  Eerste team: Tweede team:
1. Briesend Paard – Pegasus 1
4,5-3,5
Olst – Pegasus 2
3-3
2. Pegasus 1 – Caïssa
2,5-5,5
Pegasus 2 – Meppel 3
3,5-2,5
3. De Combinatie – Pegasus 1
4-4
Pallas 4 – Pegasus 2
4-2
4. Pegasus 1 – Pallas 2
2,5-5,5
Pegasus 2 – De Zeven Pionnen
4-2
5. ZZS! – Pegasus 1
4,5-3,5
ZSG 4 – Pegasus 2
3,5-2,5
6. Pegasus 1 – Meppel 2
4-4
Pegasus 2 – Twello
1-5
7. Heerde – Pegasus 1
3-5
Pegasus 2 – Denk en Zet
1,5-4,5

Eindstand

  Klasse 2A Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8  
1. Caïssa 13 36 x 5 5 4 6 6  
2. Zwolle Zuid Schaakt! 10 30 3 x 4 5 4 5  
3. Meppel 2 9 33½ 3 x 5 6 4  
4. De Combinatie 6 28 4 4 3 x 3 4 4 6  
5. Pallas 2 6 27½ 3 2 5 x 3  
6. Heerde 6 25½ 2 4 4 5 x 3 6  
7. Pegasus 4 25 4 4 5 x  
8. Briesend Paard 2 18½ 2 3 2 2 x
Caïssa kampioen
Pegasus en Briesend Paard degraderen
  Klasse 3B Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8  
1. Denk en Zet 14 33½ x 5 4  
2. Twello 10 27½ ½ x 2 5 5 6  
3. De Zeven Pionnen 8 25½ x 6 2  
4. Pallas 4 8 18 ½ 4 0 x 4 4 4  
5. Pegasus 2 7 18½ 1 4 2 x 3  
6. Meppel 3 6 20 1 1 x 5  
7. Olst 3 14½ 2 0 2 3 1 x 6  
8. ZSG 4 0 ½ ½ 2 0 x  
Denk en Zet kampioen
ZSG 4 degradeert

Persoonlijke scores

  Pegasus 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We  
1. Marvin Dekker 0 0 1 ½ 4 2018 1756 -1,4  
2. Johan Valk 0 1 0 1631 1590 -0,1  
3. Krine Faber ½ 1 2 1883 1920 +0,1  
4. Eile Dam ½ 0 0 ½ 1 0 ½ 7 1830 1700 -1,2  
5. Menno ter Braak 1 ½ 1 1 1 ½ 1 7 6 1674 2060 +3,2  
6. Bernard Holtrop 0 0 1 0 0 0 0 7 1 1767 1501 -2,1  
7. Hans Schuilenburg 1 ½ 0 1 ½ 0 6 3 1752 1755 +0,0  
8. Hans de Vries 0 0 2 0 1721 1456 -1,0  
9. Piet van der Wal 0 0 0 3 0 1736 1298 -2,0  
10. Michiel de Groot ½ 1 1 0 ½ 1 1 7 5 1652 1840 +1,3  
11. Hedzer Terpstra 0 0 1 1 0 1 6 3 1616 1661 +0,8  
12. Cor Swart ½ 0 0 3 ½ 1520 1356 -0,6  
13. Huub Dijk 1 1 1 1604 1797    
  Pegasus 2 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We  
1. Martijn Faber 0 ½ 0 0r 4 ½ 1606 1400 -0,7  
2. Johan Valk 0 0 1 0 0 5 1 1631 1536 -0,6  
3. Huub Dijk 1 1 0 ½ 1 0 0 7 1604 1690 +0,6  
4. Wim van de Born 0 1 0 ½ 1 0 0 7 1592 1575 -0,6  
5. Piet van der Wal 1 1 1 1 0 0 ½ 7 1736 1790 +0,5  
6. Dick Metz 1 0 2 1 1455 1585 +0,3  
7. Herman Schreurs 0 1 0 1593 1420 -0,4  
8. Leo Stortelder 1 0 0 1 1 ½ 6 1504 1493 +0,3  
9. Dick Pons 1 1 1 1551 1756 +0,5  
10. Rien Rietberg ½ ½ 2 1 1507 1377 -0,2  

 

Topscorers vorige jaren

Jaar: Eerste team: Tweede team: Derde team: Vierde team:
2020: Krine Faber Jos Wegman
2019: Bernard Holtrop Boen Tan
2018: Krine Faber Marcel Pol
2017: Krine Faber Leo Stortelder
2016: Menno ter Braak Peter de Reuver
2015: Bernard Holtrop Herman Schreurs
2014: Michiel de Groot Ido Bijl
2013: Piet van der Wal Harry Spoelstra
2012: Hedzer Terpstra Henk Platen
2011: Gerwin van de Belt Harry Spoelstra
2010: Bernard Holtrop Leo Stortelder
2009: Menno ter Braak Piet van der Wal
2008: Piet van der Wal (3) Huub Dijk (3)
2007: Piet van der Wal (2) Leo Stortelder
2006: Piet van der Wal Huub Dijk (2)
2005: H. Terpstra (4) M. de Groot H. Schuilenburg
2004: Terpstra (3) T. Tekofsky R. van Diermen
2003: Pilon (2) H. Kleinjan F. Nieuwenhuis
2002: Dam H. Dijk K.M.J.Rietberg
2001: H. Dijk G. van Bussel Menno ter Braak
2000: B. Holtrop (4) H. Schreurs (2) R. Prins
1999: B. Holtrop (3) H. Schreurs R. Telman B. van Zuuk
1998: W. vd Born (3) H. Jurriaans
1997: W. vd Born (2) A. Klaverboer
1996: C. Pilon M. ter Braak Pleun van Zadelhof
1995: W. vd Born D. Metz (2)
1994: J. Klompenmaker (3) J. van de Geer (2)
1993: H. Schreurs D. Metz
1992: J. vd Geer A. de Velde
1991: J. Klompenmaker (2) N. Boterman
1990: H. Terpstra (2) K. Ferwerda (2)
1989: J. Klompenmaker J. vd Geer
1988: N. Boterman H. Schutte
1987: H. Terpstra K. Ferwerda
1986: P. ten Berge J. Schuitert
1985: B. Grijsseels
1984: D.J. Olthof
1983: G. vd Berg
1982: B. Holtrop (2)
1981: F. van Diemen
1980: A. Schijf (3)
1979: Y. Bouma (2)
1978: B. Holtrop
1977: Y. Bouma
1976: A. Schijf (2)
1975: A. Schijf
1974: H. Vaatstra (2)
1973: H. Vaatstra
1972: F.A. Mulder
1971: A. Klaverboer
1970: M. Luchtenberg
1969: Witteveen (2)
1968: Witteveen
1961: W.A. Snijders (2)
1960: W.A. Snijders
1959: B. Blok (2)
1958: B. Blok

Uitgangspunten voor het worden van topscorer:

  • Het teamlid met de meeste bordpunten is de topscorer.
  • Wanneer meerdere teamleden gelijk geeindigd zijn wordt de speler die gemiddeld gezien aan het hoogste bord heeft gespeeld de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden gelijk geeindigd zijn wordt de speler die de minste partijen nodig heeft gehad voor zijn score de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden geeindigd zijn wordt er geloot wie topscorer wordt.

Kalender

Kom langs

Lunch Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 20:00 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019 in Ermelo

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019