Externe competitie 2007/2008

Resultaten 2008/2009
Resultaten 2006/2007

Schema en Uitslagen

  Eerste team: Tweede team:
1. Schaakstad 8 – Pegasus 1
0-6
Pegasus 2 – ZSG 3
3-3
2. Pegasus 1 – ZSG 4
4-2
Denk en Zet – Pegasus 2
2½ – 3½
3. PSV DoDo 3 – Pegasus 1
2-4
Pegasus 2 – Twello 3
4-2
4. Pegasus 1 – VSG 2
3,5-2,5
Zwolle Zuid Schaakt! – Pegasus 2
4,5-1,5
5. De Combinatie 2 – Pegasus 1
1-5
Pallas 4 – Pegasus 2
4-2
6. Pegasus 1 – Familieschaak
3,5-2,5
Pegasus 2 – Meppel 3
2,5-3,5
7. Pegasus 1 – Het Zeepaard
4-2 Pegasus promoveert
Ons Genoegen – Pegasus 2
2-4

Persoonlijke Scores

    Pegasus 1 (Klasse 3A) 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR  W-We
1.  Marvin Dekker         - - - 0 - - 1 2  1       1642
2.  Menno ter Braak       1 1 ½ ½ 1 ½ 0 7  4½ 1631 1685 +0,5
3.  Hans Schuilenburg     1 ½ 0 1 - 1 1 6  4½ 1691 1812 +0,5
4.  Eile Dam              1 0 1 ½ 1 0 - 6  3½ 1750 1607 -0,3
5.  Bernard Holtrop       1 ½ 1 ½ 1 1 1 7  6  1707 1850 +0,7
6.  Johan Valk            - - - - 1 - - 1  1  1571 1764
7.  Hedzer Terpstra       - - - - - - 0 1  0  1688 1495
8.  Piet van der Wal      1 1 1 1 1 1 - 6  6  1741 1974 +1,4
9.  Michiel de Groot      1 - - - - - - 1  1  1771 1764 +0,1
10. Rob van Diermen       - 1 ½ - 0 0 1 5  2½ 1532 1484 -0,3

    Pegasus 2
    Pegasus 2 (Klasse 3B) 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR  W-We
1.  Leo Stortelder        0 - - 1 0 0 1 5  2  1612 1616 +0,0
2.  Wim van de Born       - ½ 0 - 0 ½ 0 5  1  1597 1374 -0,9
3.  Hedzer Terpstra       1 1 0 0 - 1 0 6  3  1688 1667 -0,2
4.  Martijn Faber         0 ½ 1 - 1 0 1 6  3½      1682
5.  Dick Pons             0 - 1 0 0 0 - 5  1  1580 1301 -1,2
6.  Huub Dijk             1 1 1 ½ 1 1 1 7  6½ 1605 1999 +2,2
7.  Dick Metz             1 0 1 0 0 - - 5  2  1534 1503 +0,2
8.  Han Jurriaans         - - - - - - 1 1  1  1416 1559 +0,4
9.  Peter de Reuver       - - - 0 - - - 1  0       1395
10. Herman Schreurs       - ½ - - - - - 1  ½  1545 1516 -0,0

Eindstand

   Klasse 3A       Mp Bp
1. Pegasus         14 30  x  3½ 4  4  3½  5   6  4
2. VSG 2           10 24½ 2½ x  3½ 2  4½  4   4  4
3. ZSG 4           8  22½ 2  2½ x  3½ 3½  3   3  5
4. PSV-DoDO 3      8  21½ 2  4  2½ x  4½  1   4  3½
6. Familieschaak   5  19  2½ 1½ 2½ 1½ x   4   3  4
5. De Combinatie 2 7  21½ 1  2  3  5  2   x   5  3½
7. Schaakstad 8    4  15  0  2  3  2  3   1   x  4
8. DZC 2           0  14  2  2  1  2½ 2   2½  2  x

   Klasse 3B       Mp Bp
1. Zwolle Zuid S!  14 33½ x  4  5  5  4½ 4½  5   5½
2. ZSG 3           10 25  2  x  3  3½ 3½ 3   5½  4½
3. Pallas 4        9  21½ 1  3  x  4½ ½  4   5   3½
5. Meppel 3        6  21  1  2½ 1½ x  2½ 3½  4½  5½
4. Denk en Zet     8  23  1½ 2½ 5½ 3½ x  2½  4   3½
6. Pegasus 2       7  20½ 1½ 3  2  2½ 3½ x   4   4
7. Twello 3        2  13½ 1  ½  1  1½ 2  2   x   3½
8. Ons Genoegen    0  10  ½  1½ 2½ ½  2½ 2   2½  x

 

Topscorers vorige jaren

Jaar: Eerste team: Tweede team: Derde team: Vierde team:
2020: Krine Faber Jos Wegman
2019: Bernard Holtrop Boen Tan
2018: Krine Faber Marcel Pol
2017: Krine Faber Leo Stortelder
2016: Menno ter Braak Peter de Reuver
2015: Bernard Holtrop Herman Schreurs
2014: Michiel de Groot Ido Bijl
2013: Piet van der Wal Harry Spoelstra
2012: Hedzer Terpstra Henk Platen
2011: Gerwin van de Belt Harry Spoelstra
2010: Bernard Holtrop Leo Stortelder
2009: Menno ter Braak Piet van der Wal
2008: Piet van der Wal (3) Huub Dijk (3)
2007: Piet van der Wal (2) Leo Stortelder
2006: Piet van der Wal Huub Dijk (2)
2005: H. Terpstra (4) M. de Groot H. Schuilenburg
2004: Terpstra (3) T. Tekofsky R. van Diermen
2003: Pilon (2) H. Kleinjan F. Nieuwenhuis
2002: Dam H. Dijk K.M.J.Rietberg
2001: H. Dijk G. van Bussel Menno ter Braak
2000: B. Holtrop (4) H. Schreurs (2) R. Prins
1999: B. Holtrop (3) H. Schreurs R. Telman B. van Zuuk
1998: W. vd Born (3) H. Jurriaans
1997: W. vd Born (2) A. Klaverboer
1996: C. Pilon M. ter Braak Pleun van Zadelhof
1995: W. vd Born D. Metz (2)
1994: J. Klompenmaker (3) J. van de Geer (2)
1993: H. Schreurs D. Metz
1992: J. vd Geer A. de Velde
1991: J. Klompenmaker (2) N. Boterman
1990: H. Terpstra (2) K. Ferwerda (2)
1989: J. Klompenmaker J. vd Geer
1988: N. Boterman H. Schutte
1987: H. Terpstra K. Ferwerda
1986: P. ten Berge J. Schuitert
1985: B. Grijsseels
1984: D.J. Olthof
1983: G. vd Berg
1982: B. Holtrop (2)
1981: F. van Diemen
1980: A. Schijf (3)
1979: Y. Bouma (2)
1978: B. Holtrop
1977: Y. Bouma
1976: A. Schijf (2)
1975: A. Schijf
1974: H. Vaatstra (2)
1973: H. Vaatstra
1972: F.A. Mulder
1971: A. Klaverboer
1970: M. Luchtenberg
1969: Witteveen (2)
1968: Witteveen
1961: W.A. Snijders (2)
1960: W.A. Snijders
1959: B. Blok (2)
1958: B. Blok

Uitgangspunten voor het worden van topscorer:

  • Het teamlid met de meeste bordpunten is de topscorer.
  • Wanneer meerdere teamleden gelijk geëindigd zijn wordt de speler die gemiddeld gezien aan het hoogste bord heeft gespeeld de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden gelijk geëindigd zijn wordt de speler die de minste partijen nodig heeft gehad voor zijn score de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden geëindigd zijn wordt er geloot wie topscorer wordt.

Kalender

  • 6 december 2022
    Interne competitie.
  • 7 december 2022 (woensdag)
    Apeldoorn 3 – Pegasus 1.
  • 13 december 2022
    Interne competitie.
  • 20 december 2022
    Interne competitie.

Kom langs

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 20:00 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019 in Ermelo

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019