Externe competitie 2006/2007

Resultaten 2008/2009
Resultaten 2005/2006

Schema en Uitslagen

  Eerste team: Tweede team:
1. Pegasus 1 – Familieschaak
4-2
Bennekom 4 – Pegasus 2
3,5-2,5
2. VSG 2 – Pegasus 1
2-4
(gecorrigeerd naar 3-3,
plus 1 matchpunt in mindering)
Pegasus 2 – PSV DoDo
0-6
3. Pegasus 1 – Denk en Zet
4-2
De Cirkel 3 (Ede) – Pegasus 2
5-1
4. Meppel 3 – Pegasus 1
3-3
Pegasus 2 – Wageningen 5
3,5-2,5
5. Pegasus 1 – Briesend Paard
2,5-3,5
VSG 3 – Pegasus 2
2,5-3,5
6. O&O 2 – Pegasus 1
3-3
Pegasus 2 – Schaakstad 7
2,5-3,5
7. ZSG 4 – Pegasus 1
1-5
Nunspeet – Pegasus 2
5-1

Persoonlijke Scores

Pegasus 1                      1  2  3  4  5  6  7  Bp KNSB TPR  W-We
1.  M.ter Braak                -  0  ½  1  0  1  0  2½ 1630 1644 +0,0
2.  B.S. Holtrop               1  1  ½  0  0  0  1  3½ 1713 1691 -0,2
3.  E. Dam                     0  1  1  1  1  1  1  6  1700 1946 +1,5
4.  J. Valk                    0  -  ½  0  -  -  1  1½ 1591 1461 -0,7
5.  P. van der Wal             1  1  1  ½  1  1  1  6½ 1678 1974 +1,5
6.  H. Terpstra                1  -  -  -  -  -  -  1  1744 1736 +0,1
7.  M. Faber                   -  0r -  -  0  0  -  0       1238
8.  D. Pons                    1  0  ½  ½  ½  0  -  2½ 1605 1481 -0,4
9.  H. Dijk                    -  -  -  -  -  -  1  1  1607 1712 +0,3

    Pegasus 2                  1  2  3  4  5  6  7  Bp KNSB TPR  W-We
1.  H. Terpstra                0  0  0  0  1  0  -  1  1744 1425 -1,8
2.  H. Dijk                    ½  0  1  0  ½  ½  ½  3  1607 1579 -0,3
3.  W.T. van de Born           -  0  0  1  1  0  -  2  1616 1534 -0,1
4.  M. Faber                   -  -  -  -  -  -  0  0       1583
5.  L.H.J. Stortelder          1  0  0  1  0  1  0  3       1563
6.  R. van Diermen             0  0  0  ½  0  1  -  1½ 1587 1388 -1,6
7.  D.F. Metz                  -  0  -  -  1  -  0  1  1537 1503 -0,1
8.  G.J.W. van Bussel          1  -  -  1  -  0  -  2  1405 1628 +0,3
9.  P.G.M.N.de Reuver          0  -  0  -  -  -  ½  ½       1293
10. NO

Eindstand

   Klasse 3A      Mp Bp  1  2   3  4   5  6  7  8
1. Briesend Paard 12 28  x  3½  3  3½  6  3  5  4       Kampioen
2. Pegasus        9  24½ 2½ x   3  4   4  3  5  3
3. VSG 2          9  23  3  3   x  2½  3½ 3  3½ 4½
4. Denk en Zet    6  19½ 2½ 2   3½ x   2  3½ 3  3
5. Familieschaak  6  18  0  2   2½ 4   x  3½ 3  3
6. Meppel 3       5  20  3  3   3  2½  2½ x  3½ 2½
7. ZSG 4          4  19  1  1   2½ 3   3  2½ x  6
8. O&O 2 (-2)     3  16  2  3   1½ 3   3  3½ 0  x       Degradatie

   Klasse 3B    Mp Bp  1  2  3  4   5  6  7  8
1. PSV/Dodo 2   13 31  x  3½ 3  5   5½ 4½ 6  3½         Kampioen
2. Nunspeet     12 32½ 2½ x  3½ 5   5½ 6  5  5
3. Wageningen 5 8  24  3  2½ x  5   4½ 3½ 2½ 3
4. Schaakstad 7 7  16½ 1  1  1  x   3  3½ 3½ 3½
5. De Cirkel 3  6  17  ½  ½  1½ 3   x  3  5  3½
6. Bennekom 4   5  17  1½ 0  2½ 2½  3  x  3½ 4
7. Pegasus 2    4  14  0  1  3½ 2½  1  2½ x  3½
8. VSG 3        1  16  2½ 1  3  2½  2½ 2  2½ x          Degradatie

 

Topscorers vorige jaren

Jaar: Eerste team: Tweede team: Derde team: Vierde team:
2020: Krine Faber Jos Wegman
2019: Bernard Holtrop Boen Tan
2018: Krine Faber Marcel Pol
2017: Krine Faber Leo Stortelder
2016: Menno ter Braak Peter de Reuver
2015: Bernard Holtrop Herman Schreurs
2014: Michiel de Groot Ido Bijl
2013: Piet van der Wal Harry Spoelstra
2012: Hedzer Terpstra Henk Platen
2011: Gerwin van de Belt Harry Spoelstra
2010: Bernard Holtrop Leo Stortelder
2009: Menno ter Braak Piet van der Wal
2008: Piet van der Wal (3) Huub Dijk (3)
2007: Piet van der Wal (2) Leo Stortelder
2006: Piet van der Wal Huub Dijk (2)
2005: H. Terpstra (4) M. de Groot H. Schuilenburg
2004: Terpstra (3) T. Tekofsky R. van Diermen
2003: Pilon (2) H. Kleinjan F. Nieuwenhuis
2002: Dam H. Dijk K.M.J.Rietberg
2001: H. Dijk G. van Bussel Menno ter Braak
2000: B. Holtrop (4) H. Schreurs (2) R. Prins
1999: B. Holtrop (3) H. Schreurs R. Telman B. van Zuuk
1998: W. vd Born (3) H. Jurriaans
1997: W. vd Born (2) A. Klaverboer
1996: C. Pilon M. ter Braak Pleun van Zadelhof
1995: W. vd Born D. Metz (2)
1994: J. Klompenmaker (3) J. van de Geer (2)
1993: H. Schreurs D. Metz
1992: J. vd Geer A. de Velde
1991: J. Klompenmaker (2) N. Boterman
1990: H. Terpstra (2) K. Ferwerda (2)
1989: J. Klompenmaker J. vd Geer
1988: N. Boterman H. Schutte
1987: H. Terpstra K. Ferwerda
1986: P. ten Berge J. Schuitert
1985: B. Grijsseels
1984: D.J. Olthof
1983: G. vd Berg
1982: B. Holtrop (2)
1981: F. van Diemen
1980: A. Schijf (3)
1979: Y. Bouma (2)
1978: B. Holtrop
1977: Y. Bouma
1976: A. Schijf (2)
1975: A. Schijf
1974: H. Vaatstra (2)
1973: H. Vaatstra
1972: F.A. Mulder
1971: A. Klaverboer
1970: M. Luchtenberg
1969: Witteveen (2)
1968: Witteveen
1961: W.A. Snijders (2)
1960: W.A. Snijders
1959: B. Blok (2)
1958: B. Blok

Uitgangspunten voor het worden van topscorer:

  • Het teamlid met de meeste bordpunten is de topscorer.
  • Wanneer meerdere teamleden gelijk geëindigd zijn wordt de speler die gemiddeld gezien aan het hoogste bord heeft gespeeld de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden gelijk geëindigd zijn wordt de speler die de minste partijen nodig heeft gehad voor zijn score de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden geëindigd zijn wordt er geloot wie topscorer wordt.

Kalender

  • 6 december 2022
    Interne competitie.
  • 7 december 2022 (woensdag)
    Apeldoorn 3 – Pegasus 1.
  • 13 december 2022
    Interne competitie.
  • 20 december 2022
    Interne competitie.

Kom langs

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 20:00 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019 in Ermelo

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019