Externe competitie 2005/2006

Resultaten 2006/2007
Resultaten 2004/2005

Schema en Uitslagen

  Eerste team: Tweede team:
1. Pegasus 1 – Heerde
4-4
Pegasus 2 – Lelystad 2
3,5-2,5
2. De Combinatie – Pegasus 1
3-5
Familieschaak – Pegasus 2
3,5-2,5
3. Pegasus 1 – Caissa
3,5-4,5
Pegasus 2 – Het Zeepaard
2-4
4. Meppel 2 – Pegasus 1
5,5-2,5
O&O 2 – Pegasus 2
6-0
5. Pegasus 1 – Dronten
5-3
Briesend Paard – Pegasus 2
4-2
6. Lelystad 2 – Pegasus 1
7-1
Pegasus 2 – Meppel 3
5-1
7. Pegasus 1 – Nunspeet
3-5 Pegasus degradeert
Zeven Pionnen 2 – Pegasus 2
4-2

Persoonlijke Scores

    Pegasus 1                    1  2  3  4  5  6  7  Ap Bp KNSB TPR  W-We
1.  E. Dam                       0  0  0  0  1  0  0  7  1  1737 1553 -1,3
2.  K.A. Faber                   1  -  ½  -  1  -  ½  4  3  1861 2007 +0,7
3.  B.S. Holtrop                 0  ½  ½  0  0  0  ½  7  1½ 1743 1604 -1,1
4.  T.W. Vaatstra                -  -  -  0  -  -  -  1  0  1687 1546 -0,4
5.  M.ter Braak                  ½  1  0  -  ½  -  1  5  3  1590 1831 +1,3
6.  H. Schuilenburg              0  -  -  -  0  -  -  2  0  1718 1454 -1,0
7.  J. Valk                      1  ½  0  -  -  -  -  3  1½ 1572 1700 +0,5
8.  H. Terpstra                  ½  1  1  1  1  1  0  7  5½ 1691 1928 +2,0
9.  P. van der Wal               1  1  1  ½  1  -  1  6  5½ 1529 2034 +2,7
10. H. Dijk                      -  -  -  0  -  0  -  2  0  1631 1419 -0,8
11. J.H. Zwart                   -  -  -  -  -  -  0  1  0  1439 1246
12. R. van Diermen               -  ½  -  -  -  -  -  1  ½  1583 1638 +0,1
13. H. Schreurs                  -  ½  ½  0  ½  -  -  4  1½ 1551 1490 -0,3
14. K.M.J. Rietberg              -  -  -  -  -  0  -  1  0  1483 1445 -0,1
15. M.de Groot                   -  -  -  1  -  -  -  1  1  1744 1911 +0,4
16. A.de Velde                   -  -  -  -  -  -  0  1  0       1341

    Pegasus 2
1. Huub Dijk         3½ p. uit 7  (beker)
2. Michiel de Groot  3  p. uit 4
3. Dick Pons         3  p. uit 5
4. Leo Stortelder    1½ p. uit 3
5. Wim van den Born  1½ p. uit 7
6. Han Jurriaans     1 p. uit 5

Invallers:
Theo Vaatstra        1 p. uit 1
Dick Metz            1 p. uit 1
Hans de Vries        1 p. uit 1
Rien Rietberg        ½ p. uit 1
Herco Goedkoop       0 p. uit 1
Gerard van Bussel    0 p. uit 2

Gedetailleerde uitslagen

1e ronde
  Pegasus         1680-Heerde         1734 4-4
1. E. Dam         1737-H.A. Abels     1859 0-1
2. K.A. Faber     1861-B. Koetsier    1788 1-0
3. B.S. Holtrop   1743-M.A. van Ooijen1710 0-1
4. M.ter Braak    1590-B. Oegema      1784 ½-½
5. J. Valk        1572-V.D. Broeder   1755 1-0
6. H. Terpstra    1691-D.A.v/d Maarel 1684 ½-½
7. P. van der Wal 1529-R. Douma            1-0
8. H. Schuilenburg1718-J. Kuiper      1561 0-1

2e ronde
   Combinatie     1747-Pegasus        1624 3-5
1. J.de Berg      1878-E. Dam         1737 1-0
2. F.J. vd Lugt   1865-B.S. Holtrop   1743 ½-½
3. T.H. Dalhuisen 1922-M.ter Braak    1590 0-1
4. W.J.v/d Lugt   1706-J. Valk        1572 ½-½
5. G. van Keulen  1698-H. Terpstra    1691 0-1
6. R.A. Ekhart    1656-P. van der Wal 1529 0-1
7. E. van Twisk   1638-R. van Diermen 1583 ½-½
8. W. v Veenhuisen1612-H. Schreurs    1551 ½-½

3e ronde
   Pegasus        1659-Caissa        1702 3½-4½
1. E. Dam         1737-F. van Dorp    1889 0-1
2. K.A. Faber     1861-P.de Korver    1981 ½-½
3. B.S. Holtrop   1743-H.G.J.v/d Maat 1775 ½-½
4. M.ter Braak    1590-F. Keijzer     1654 0-1
5. J. Valk        1572-B. Schadenberg 1638 0-1
6. H. Terpstra    1691-M. Voulon      1619 1-0
7. H. Schreurs    1551-S. Bonthuis    1496 ½-½
8. P. van der Wal 1529-A. Mulder      1568 1-0

4e ronde
   Meppel 2       1812-Pegasus       1664 5½-2½
1. B. Tan         1920-E. Dam         1737 1-0
2. M.v Koningsveld1922-B.S. Holtrop   1743 1-0
3. S.P. Spekreijse1791-T.W. Vaatstra  1687 1-0
4. M. Spoelder    1878-H. Terpstra    1691 0-1
5. B.van der Zwaag1846-P. van der Wal 1529 ½-½
6. T. Staarink    1680-H. Schreurs    1551 1-0
7. ARO van Setten 1765-H. Dijk        1631 1-0
8. L.J. Oomkes    1692-M.de Groot     1744 0-1

5e ronde
   Pegasus        1677-Dronten        1736 5-3
1. H. Schuilenburg1718-R. Ekkel       1902 0-1
2. K.A. Faber     1861-H.A.M. Rijk    1782 1-0
3. E. Dam         1737-G. Bos         1807 1-0
4. B.S. Holtrop   1743-S. Baryalai    1849 0-1
5. M.ter Braak    1590-H.van der Feen      ½-½
6. H. Terpstra    1691-N.de Roon      1615 1-0
7. H. Schreurs    1551-W. Noordik          ½-½
8. P. van der Wal 1529-D.vWijngaarden 1465 1-0

6e ronde
   Lelystad       1769-Pegasus        1411 7-1
1. J.E.M. Huijzer 1889-E. Dam         1737 1-0
2. J. Kossen      1866-NO             1000 1-0
3. AJC van Rooijen1825-B.S. Holtrop   1743 1-0
4. T. Draisma     1777-NO             1000 1-0
5. H.J. Larooij   1696-H. Terpstra    1691 0-1
6. T. Kuijpers    1627-NO             1000 1-0
7. D. Stapersma   1680-H. Dijk        1631 1-0
8. R. Bellemans   1793-K.M.J. Rietberg1483 1-0

7e ronde
   Pegasus        1655-Nunspeet       1704 3-5
1. E. Dam         1737-W.E.v/d Eijkel 1794 0-1
2. K. Faber       1861-J. Nederpel    1706 ½-½
3. B.S. Holtrop   1743-A.J. Kortendijk1893 ½-½
4. M. ter Braak   1590-H. Strating    1675 1-0
5. H. Terpstra    1691-H.W. Veenstra  1698 0-1
6. P. van der Wal 1529-G. van Aalderen1631 1-0
. Zwart       1439-W. Brynes           0-1
8. A. de Velde        -N.A. Gremmen   1534 0-1

1e ronde
   Pegasus 2      1625-Lelystad 2    1548 3½-2½
1. WT van de Born 1653-B. Bakker      1679 1-0
2. M.de Groot     1744-W.F. Bonnee    1642 1-0
3. T.W. Vaatstra  1687-R. Korhorn     1453 1-0
4. D. Pons        1598-A. Lommerde    1470 0-1
5. H. Dijk        1631-Nieuwenhuijzen 1535 0-1
6. J.J. Jurriaans 1439-K. Groen       1507 ½-½

2e Ronde
   Familieschaak  1599-Pegasus 2     1493 3½-2½
1. A.H. Hanema    1662-WT van de Born 1653 1-0
2. H.W. Spoelstra 1681-KMJ Rietberg   1483 ½-½
3. H.F. Hanema    1643-D.F. Metz      1512 0-1
4. K. Hanema      1603-H. Goedkoop    1242 1-0
5. J. Hanema      1559-H. Dijk        1631 0-1
6. J.H.vd Linden  1447-J.J. Jurriaans 1439 1-0

3e ronde
  Pegasus 2       1613-Zeepaard       1733 2-4
1. WT van de Born 1653-I. Jamshedy    1809 0-1
2. M.de Groot     1744-H Jaspers Focks1764 1-0
3. Stortelder         -B.de Jonge          0-1
4. D. Pons        1598-F. Slootman         0-1
5. H. Dijk        1631-AH van der Klei     1-0
6. J.J. Jurriaans 1439-H. Kroon       1625 0-1

4e ronde
   O & O 2        1641-Pegasus 2      1563 6-0
1. A.de Wilde     1592-WT van de Born 1653 1-0
2. E. Gosker      1793-M.de Groot     1744 1-0
3. B. Papoudis    1714-H. Dijk        1631 1-0
4. J.K. Andreae   1614-K.M.J. Rietberg1483 1-0
5. R. Vierhuis    1492-GJW van Bussel 1427 1-0
6. R. Vaartjes        -J.J. Jurriaans 1439 1-0

5e ronde
   Briesend Paard 1639-Pegasus 2      1376 4-2
1. F. Brouwer     1799-NO             1000 1-0
2. T.W. van Urk   1827-NO             1000 1-0
3. K. Kaptijn     1624-WT van de Born 1653 1-0
4. J. Ras         1622-H. Dijk        1631 ½-½
5. H. Romkes      1567-D. Pons        1598 0-1
6. K. Molenaar    1400-LHJ Stortelder      ½-½

6e ronde
   Pegasus 2      1654-Meppel 3       1582 5-1
1. WT van de Born 1653-L.J. Oomkes    1692 0-1
2. M.de Groot     1744-A.M. Braam     1568 1-0
3. LHJ Stortelder     -H.J. Vosmeijer 1550 1-0
4. D. Pons        1598-J.G. Pauptit   1613 1-0
5. H.de Vries     1644-A.B.ten Kate   1488 1-0
6. H. Dijk        1631-M.M.J. Valens       1-0

7e Ronde
   Zeven Pionnen 21588-Pegasus 2      1549 4-2
1. J.G. Geesink   1806-WT van de Born 1653 ½-½
2. A.G.Logtenberg 1539-M.de Groot     1744 1-0
3. H. Nap         1559-D. Pons        1598 0-1
4. J. Zwartjes        -H. Dijk        1631 1-0
5. H. van Dragt   1522-GJW v Bussel   1427 1-0
6. A. van Dijk    1516-J.J.Jurriaans  1439 ½-½

 

Topscorers vorige jaren

Jaar: Eerste team: Tweede team: Derde team: Vierde team:
2020: Krine Faber Jos Wegman
2019: Bernard Holtrop Boen Tan
2018: Krine Faber Marcel Pol
2017: Krine Faber Leo Stortelder
2016: Menno ter Braak Peter de Reuver
2015: Bernard Holtrop Herman Schreurs
2014: Michiel de Groot Ido Bijl
2013: Piet van der Wal Harry Spoelstra
2012: Hedzer Terpstra Henk Platen
2011: Gerwin van de Belt Harry Spoelstra
2010: Bernard Holtrop Leo Stortelder
2009: Menno ter Braak Piet van der Wal
2008: Piet van der Wal (3) Huub Dijk (3)
2007: Piet van der Wal (2) Leo Stortelder
2006: Piet van der Wal Huub Dijk (2)
2005: H. Terpstra (4) M. de Groot H. Schuilenburg
2004: Terpstra (3) T. Tekofsky R. van Diermen
2003: Pilon (2) H. Kleinjan F. Nieuwenhuis
2002: Dam H. Dijk K.M.J.Rietberg
2001: H. Dijk G. van Bussel Menno ter Braak
2000: B. Holtrop (4) H. Schreurs (2) R. Prins
1999: B. Holtrop (3) H. Schreurs R. Telman B. van Zuuk
1998: W. vd Born (3) H. Jurriaans
1997: W. vd Born (2) A. Klaverboer
1996: C. Pilon M. ter Braak Pleun van Zadelhof
1995: W. vd Born D. Metz (2)
1994: J. Klompenmaker (3) J. van de Geer (2)
1993: H. Schreurs D. Metz
1992: J. vd Geer A. de Velde
1991: J. Klompenmaker (2) N. Boterman
1990: H. Terpstra (2) K. Ferwerda (2)
1989: J. Klompenmaker J. vd Geer
1988: N. Boterman H. Schutte
1987: H. Terpstra K. Ferwerda
1986: P. ten Berge J. Schuitert
1985: B. Grijsseels
1984: D.J. Olthof
1983: G. vd Berg
1982: B. Holtrop (2)
1981: F. van Diemen
1980: A. Schijf (3)
1979: Y. Bouma (2)
1978: B. Holtrop
1977: Y. Bouma
1976: A. Schijf (2)
1975: A. Schijf
1974: H. Vaatstra (2)
1973: H. Vaatstra
1972: F.A. Mulder
1971: A. Klaverboer
1970: M. Luchtenberg
1969: Witteveen (2)
1968: Witteveen
1961: W.A. Snijders (2)
1960: W.A. Snijders
1959: B. Blok (2)
1958: B. Blok

Uitgangspunten voor het worden van topscorer:

  • Het teamlid met de meeste bordpunten is de topscorer.
  • Wanneer meerdere teamleden gelijk geëindigd zijn wordt de speler die gemiddeld gezien aan het hoogste bord heeft gespeeld de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden gelijk geëindigd zijn wordt de speler die de minste partijen nodig heeft gehad voor zijn score de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden geëindigd zijn wordt er geloot wie topscorer wordt.

Kalender

  • 29 november 2022
    Interne competitie.
    Pegasus 2 – Zeven Pionnen 2.
  • 6 december 2022
    Interne competitie.
  • 7 december 2022 (woensdag)
    Apeldoorn 3 – Pegasus 1.
  • 13 december 2022
    Interne competitie.

Kom langs

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 20:00 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019 in Ermelo

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019