Externe competitie 2004/2005

Resultaten 2005/2006
Resultaten 2003/2004

Schema en Uitslagen

  Eerste team: Tweede team: Derde team:
1. Pegasus 1 – Dronten
5-3
Zeven Pionnen – Pegasus 2
4,5-1,5
Pegasus 3 – ZSG 4
3-3
2. ZSG 3 – Pegasus 1
5-3
Pegasus 2 – Combinatie
2-4
Meppel 3 – Pegasus 3
4-2
3. ZSG 2 – Pegasus 1
5-3
Pegasus 2 – Caissa 2
5-1
Denk en Zet – Pegasus 3
2-4
4. Pegasus 1 – Meppel 2
4,5-3,5
O&O 3 – Pegasus 2
O&O 3 heeft zich teruggetrokken
Pegasus 3 – De Combinatie 2
3-3
5. Nunspeet – Pegasus 1
4,5-3,5
Pegasus 2 – VSG 2
3-3
Lelystad 2 – Pegasus 3
2-4
6. Pegasus 1 – Heerde
4-4
PSV DoDo 3 – Pegasus 2
3-3
Pegasus 3 – O&O 2
2-4
7. Briesend Paard – Pegasus 1
2,5-5,5
Pegasus 2 – Lelystad 3
5-1
Caissa – Pegasus 3
5-1

Persoonlijke Scores

    Pegasus                    Rel.nr  1  2  3  4  5  6  7  Ap Bp KNSB TPR  W-We
1.  K.A. Faber                 6610615 ½  -  ½  ½  -  ½  1  5  3  1831 1994 +1,1
2.  E. Dam                     6395224 1  ½  0  1  ½  0  1  7  4  1712 1815 +1,0
3.  G. van Belt                7721241 1  -  ½  ½  -  ½  0  5  2½ 1827 1848 -0,4
4.  M.ter Braak                7848489 0  0  -  1  0  0  -  5  1  1598 1520 -0,4
5.  H. Schuilenburg            6684326 -  ½  1  -  -  -  ½  3  2  1637 1922 +0,9
6.  B.S. Holtrop               6232424 0  1  0  0  ½  ½  1  7  3  1731 1677 -0,5
7.  T. Tekofsky                8196463 ½  0  1  -  -  -  -  3  1½ 1920 1681 -0,9
8.  R. Prins                   7868575 1  -  0  1  0  -  -  4  2  1434 1671 +1,3
9.  H. Terpstra                7078929 1  0  0  ½  1  1  1  7  4½ 1657 1755 +0,4
10. P.v.d. Wal                 8264938 -  -  -  0  0  -  -  2  0       1414
11. H.de Vries                 7907350 -  -  -  -  -  ½  -  1  ½  1643 1715 +0,1
12. R. van Diermen             8124985 -  -  -  -  -  -  1  1  1  1574 1682 +0,3
13. H. Dijk                    7692685 -  0  -  -  1  -  -  2  1  1610 1542 -0,2
14. J.H. Zwart                 6092262 -  -  -  -  -  -  0  1  0  1459 1266
15. M.de Groot                 8125579 -  1  -  -  ½  1  -  3  2½      1884

    Pegasus 2                  Rel.nr  1  2  3  4  5  6  7  Ap Bp KNSB TPR  W-We
1.  P.v.d. Wal                 8264938 -  -  -  -  -  -  1  1  1       1646
2.  W.T. van de Born           7280152 0  -  -  -  -  -  -  1  0  1662 1594 -0,2
3.  J. Valk                    8094009 -  0  1  -  1  -  1  4  3  1528 1856 +1,7
4.  T.W. Vaatstra              7818052 -  -  1  -  -  -  -  1  1  1705 1866 +0,4
5.  H. Dijk                    7692685 0  ½  1  -  ½  1  1  6  4  1610 1740 +1,0
6.  H.de Vries                 7907350 0  0  1  -  ½  -  -  4  1½ 1643 1646 -0,1
7.  M.de Groot                 8125579 ½  ½  1  -  -  1  1  5  4       1809
8.  J.J. Jurriaans             6874813 -  -  -  -  0  -  -  1  0  1457 1373 -0,2
9.  H. Schreurs                7319444 1  ½  -  -  ½  ½  ½  5  3  1530 1607 +0,5
10. F.de Groot                 7281032 0  ½  -  -  ½  ½  ½  5  2  1560 1560 -0,0
11. H. Goedkoop                8038481 -  -  0  -  -  -  -  1  0  1257 1234 -0,1

    Pegasus 3                  Rel.nr  1  2  3  4  5  6  7  Ap Bp KNSB TPR  W-We
1.  H. Schuilenburg            6684326 1  -  1  1  -  1  -  4  4  1637 2038 +2,2
2.  W.T. van de Born           7280152 -  0  0  ½  1  ½  0  6  2  1662 1666 +0,2
3.  T.W. Vaatstra              7818052 0  -  -  -  -  -  -  1  0  1705 1458 -0,7
4.  D. Pons                    7792422 1  1  ½  0  1  -  -  5  3½ 1561 1725 +1,1
5.  T. Riedstra                8264553 -  -  1  -  0  -  0  3  1       1486
6.  J.M. Otterman              7452434 -  0  ½  ½  0  0  0  6  1  1399 1359 -0,4
7.  D.F. Metz                  7674282 ½  -  -  -  -  -  -  1  ½  1513 1556 +0,1
8.  P.v.d. Wal                 8264938 -  -  -  -  1  0  -  2  1       1597
9.  G.J.W. van Bussel          7234315 ½  0  1  0  -  0  0  6  1½ 1439 1365 -0,8
10. J. Stegeman                7830757 0  1  -  1  1  ½  -  5  3½ 1643 1623 -0,1
11. K.M.J. Rietberg            7721318 -  -  -  -  -  -  1  1  1  1460 1742 +0,7
12. H. Goedkoop                8038481 -  0  -  -  -  -  0  2  0  1257 1236 -0,3

Eindstanden

klasse 2A
1. ZSG 2  (K) 7  13 37½
2. Meppel 2   7  8  28½
3. Pegasus    7  7  28½
4. Nunspeet   7  7  27½
5. Heerde     7  7  26½
6. Dronten    7  5  26½
7. Bries.P(D) 7  5  23
8. ZSG 3  (D) 7  4  26
klasse 3B
1. Combinat(K)6  12 26  K
2. 7 pionnen  6  8  24½
3. PSV DoDO 3 6  7  19½
4. VSG 2      6  7  17½
5. Pegasus 2  6  6  19½
6. Lelyst 3(D)6  2  9½
7. Caissa2 (D)6  0  9½
klasse 3A
1. Caissa (K) 7  14 33
2. O & O 2    7  11 25½
3. Meppel 3   7  10 23½
4. Combinati2 7  7  21
5. Pegasus 3  7  6  19
6. Denk en Zet7  4  17½
7. Lelystad 2 7  2  15½
8. ZSG 4  (D) 7  2  13

 

Topscorers vorige jaren

Jaar: Eerste team: Tweede team: Derde team: Vierde team:
2020: Krine Faber Jos Wegman
2019: Bernard Holtrop Boen Tan
2018: Krine Faber Marcel Pol
2017: Krine Faber Leo Stortelder
2016: Menno ter Braak Peter de Reuver
2015: Bernard Holtrop Herman Schreurs
2014: Michiel de Groot Ido Bijl
2013: Piet van der Wal Harry Spoelstra
2012: Hedzer Terpstra Henk Platen
2011: Gerwin van de Belt Harry Spoelstra
2010: Bernard Holtrop Leo Stortelder
2009: Menno ter Braak Piet van der Wal
2008: Piet van der Wal (3) Huub Dijk (3)
2007: Piet van der Wal (2) Leo Stortelder
2006: Piet van der Wal Huub Dijk (2)
2005: H. Terpstra (4) M. de Groot H. Schuilenburg
2004: Terpstra (3) T. Tekofsky R. van Diermen
2003: Pilon (2) H. Kleinjan F. Nieuwenhuis
2002: Dam H. Dijk K.M.J.Rietberg
2001: H. Dijk G. van Bussel Menno ter Braak
2000: B. Holtrop (4) H. Schreurs (2) R. Prins
1999: B. Holtrop (3) H. Schreurs R. Telman B. van Zuuk
1998: W. vd Born (3) H. Jurriaans
1997: W. vd Born (2) A. Klaverboer
1996: C. Pilon M. ter Braak Pleun van Zadelhof
1995: W. vd Born D. Metz (2)
1994: J. Klompenmaker (3) J. van de Geer (2)
1993: H. Schreurs D. Metz
1992: J. vd Geer A. de Velde
1991: J. Klompenmaker (2) N. Boterman
1990: H. Terpstra (2) K. Ferwerda (2)
1989: J. Klompenmaker J. vd Geer
1988: N. Boterman H. Schutte
1987: H. Terpstra K. Ferwerda
1986: P. ten Berge J. Schuitert
1985: B. Grijsseels
1984: D.J. Olthof
1983: G. vd Berg
1982: B. Holtrop (2)
1981: F. van Diemen
1980: A. Schijf (3)
1979: Y. Bouma (2)
1978: B. Holtrop
1977: Y. Bouma
1976: A. Schijf (2)
1975: A. Schijf
1974: H. Vaatstra (2)
1973: H. Vaatstra
1972: F.A. Mulder
1971: A. Klaverboer
1970: M. Luchtenberg
1969: Witteveen (2)
1968: Witteveen
1961: W.A. Snijders (2)
1960: W.A. Snijders
1959: B. Blok (2)
1958: B. Blok

Uitgangspunten voor het worden van topscorer:

  • Het teamlid met de meeste bordpunten is de topscorer.
  • Wanneer meerdere teamleden gelijk geeindigd zijn wordt de speler die gemiddeld gezien aan het hoogste bord heeft gespeeld de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden gelijk geeindigd zijn wordt de speler die de minste partijen nodig heeft gehad voor zijn score de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden geeindigd zijn wordt er geloot wie topscorer wordt.

Kalender

  • 6 september 2022
    Jaarlijkse ledenvergadering in Lunch-Cafe op de Vrolijkheid.
  • 13 september 2022
    Eerste ronde interne competitie.
  • 20 september 2022
    Interne competitie.

Kom langs

Lunch Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 20:00 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019 in Ermelo

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019