Externe competitie 2003/2004

Resultaten 2004/2005
Resultaten 2002/2003

Schema en Uitslagen

  Eerste team: Tweede team: Derde team:
1. Pegasus 1 – Heerde
4-4
ZSG 4 – Pegasus 2
4-2
Pegasus 3 – Caissa
1,5-4,5
2. VSG 2 – Pegasus 1
4,5-3,5
Pegasus 2 – Dronten
2,5-3,5
Denk en Zet – Pegasus 3
5-1
3. Pegasus 1 – ZSG 3
3-5
Familieschaak – Pegasus 2
2,5-3,5
Pegasus 3 – De Combinatie 2
3-3
4. Lelystad 2 – Pegasus 1
2,5-5,5
Pegasus 2 – Meppel 3
(Meppel 3 heeft zich teruggetrokken)
PSV DoDo 2 – Pegasus 3
3,5-2,5
5. Pegasus 1 – Briesend Paard
5-3
De Combinatie – Pegasus 2
4-2
Pegasus 3 – Twello 2
4-2
6. Pallas – Pegasus 1
5-3
Pegasus 2 – O&O 3
2,5-3,5
O&O 2 – Pegasus 3
4-2
7. Pegasus 1 – Schaakstad 6
4-4
Lelystad 3 – Pegasus 2
3-3
Pegasus 3 – Nunspeet
2-4
      Degradatiewedstrijd:
De Combinatie 2 – Pegasus 3
3,5-2,5

Persoonlijke Scores

Eerste team              1 2  3 4 5  6 7 Ap Bp Ra   TPR  W-We
1  F. Nieuwenhuis        - -  - - 1  - - 1  1  1552 1906 +0,9
2  K.A. Faber            ½ 0  1 ½ 1r 1 - 5  3  1829 1826 -0,0
3  B.S. Holtrop          ½ 0  1 1 1  ½ 0 7  4  1704 1889 +1,2
4  M.ter Braak           ½ 1  0 0 ½  ½ - 6  2½ 1570 1684 +0,8
5  E. Dam                0 ½  0 ½ 0  0 ½ 7  1½ 1792 1503 -2,5
6  T. Tekofsky           ½ -  - - -  - ½ 2  1       1662
7  H. Terpstra           1 1  0 1 ½  0 1 7  4½ 1639 1747 +1,1
8  C. Pilon              - 0r 0 - -  0 ½ 3  ½  1637 1417 -0,8
9  W.T. van de Born      - ½  - - -  - 0 2  ½  1681 1478 -0,5
10 H. Schreurs           0 ½  1 ½ 0  - - 5  2  1532 1573 +0,6
11 M.de Groot            - -  - - -  - 1 1  1       1871
12 J. Valk               1 -  0 1 1  ½ - 5  3½ 1518 1722 +0,2
13 F.de Groot            - -  - - -  - ½ 1  ½  1539 1606 +0,1
14 H. Dijk               - -  - 1 -  - - 1  1  1623 1814
15 J. Stegeman           - -  - - -  ½ - 1  ½  1642 1642

   Pegasus 2            1 2  3 4 5  6 7 Ap Bp Ra   TPR  W-We
1  T. Tekofsky          1 ½  1 - -  1 1 5  4½      2014
2  W.T. van de Born     - -  - - 0  0 - 2  0  1681 1470 -0,7
3  R. Prins             ½ 0  0 - ½  1 - 5  2  1411 1555 +0,8
4  H. Dijk              0 1  0 - 0  0 ½ 6  1½ 1623 1474 -1,2
5  F.de Groot           0 ½  1 - 1  ½ 1 6  4  1539 1712 +0,9
6  J.J. Jurriaans       0 0  ½ - -  - 0 4  ½  1484 1145 -1,0
7  M.de Groot           ½ ½  1 - ½  0 ½ 6  3       1526
8  A. Grooters          - -  - - -  - 0 1  0  1468 1289 -0,5

Derde team           1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp Ra   TPR  W-We
1  F. Nieuwenhuis    - - ½ - - - - 1  ½  1552 1669 +0,2
2  M. Wierenga       0 - ½ - ½ - - 3  1       1644
3  D. Pons           0 0 - ½ 1 ½ ½ 6  2½ 1538 1717 +1,1
4  W.T. van de Born  - - - - - - 1 1  1  1681 1940 +0,7
5  H.de Vries        1 0 0 ½ 1 ½ - 6  3  1641 1646 +0,0
6  R. van Diermen    ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 7  4  1508 1626 +1,2
7  J. van Veen       - - - - - ½ - 1  ½       1637
8  K.M.J. Rietberg   0 0 1 0 ½ 0 - 6  1½ 1462 1450 -0,1
9  G.J.W. van Bussel - 0 - 1 - - 0 3  1  1430 1426 +0,3
10 J.M. Otterman     0 ½ ½ 0 ½ 0 0 7  1½ 1419 1289 -0,8
11 J.H. Zwart        - - - - - - 0 1  0  1459 1359 -0,3

Eindstanden

2e klasse A
   Klasse 2A      Mp Bp
1. Schaakstad 6   13 35 K
2. Pallas         11 35
3. Heerde         10 33
4. Pegasus        6  28
5. ZSG 3          6  26½
6. Briesend Paard 5  28½
7. Lelystad 2     3  19½ D
8. VSG 2          2  18½ D
Klasse 3B
1. Dronten       12 26  K
2. Combinatie    9  23½
3. O & O 3       7  20½
4. ZSG 4         5  14
5. Lelystad 3    4  12½
6. Pegasus 2     3  15½
7. Familieschaak 2  14  D
Klasse 3A
1. Nunspeet     13 28½ K
2. O & O 2      11 25
3. Caissa       10 28
4. PSV-DoDO 2   8  23½
5. Denk en Zet  5  18½
6. Combinatie 2 3  16½
7. Pegasus 3    3  16½ D
8. Twello 2     3  11½ D

 

Topscorers vorige jaren

Jaar: Eerste team: Tweede team: Derde team: Vierde team:
2020: Krine Faber Jos Wegman
2019: Bernard Holtrop Boen Tan
2018: Krine Faber Marcel Pol
2017: Krine Faber Leo Stortelder
2016: Menno ter Braak Peter de Reuver
2015: Bernard Holtrop Herman Schreurs
2014: Michiel de Groot Ido Bijl
2013: Piet van der Wal Harry Spoelstra
2012: Hedzer Terpstra Henk Platen
2011: Gerwin van de Belt Harry Spoelstra
2010: Bernard Holtrop Leo Stortelder
2009: Menno ter Braak Piet van der Wal
2008: Piet van der Wal (3) Huub Dijk (3)
2007: Piet van der Wal (2) Leo Stortelder
2006: Piet van der Wal Huub Dijk (2)
2005: H. Terpstra (4) M. de Groot H. Schuilenburg
2004: Terpstra (3) T. Tekofsky R. van Diermen
2003: Pilon (2) H. Kleinjan F. Nieuwenhuis
2002: Dam H. Dijk K.M.J.Rietberg
2001: H. Dijk G. van Bussel Menno ter Braak
2000: B. Holtrop (4) H. Schreurs (2) R. Prins
1999: B. Holtrop (3) H. Schreurs R. Telman B. van Zuuk
1998: W. vd Born (3) H. Jurriaans
1997: W. vd Born (2) A. Klaverboer
1996: C. Pilon M. ter Braak Pleun van Zadelhof
1995: W. vd Born D. Metz (2)
1994: J. Klompenmaker (3) J. van de Geer (2)
1993: H. Schreurs D. Metz
1992: J. vd Geer A. de Velde
1991: J. Klompenmaker (2) N. Boterman
1990: H. Terpstra (2) K. Ferwerda (2)
1989: J. Klompenmaker J. vd Geer
1988: N. Boterman H. Schutte
1987: H. Terpstra K. Ferwerda
1986: P. ten Berge J. Schuitert
1985: B. Grijsseels
1984: D.J. Olthof
1983: G. vd Berg
1982: B. Holtrop (2)
1981: F. van Diemen
1980: A. Schijf (3)
1979: Y. Bouma (2)
1978: B. Holtrop
1977: Y. Bouma
1976: A. Schijf (2)
1975: A. Schijf
1974: H. Vaatstra (2)
1973: H. Vaatstra
1972: F.A. Mulder
1971: A. Klaverboer
1970: M. Luchtenberg
1969: Witteveen (2)
1968: Witteveen
1961: W.A. Snijders (2)
1960: W.A. Snijders
1959: B. Blok (2)
1958: B. Blok

Uitgangspunten voor het worden van topscorer:

  • Het teamlid met de meeste bordpunten is de topscorer.
  • Wanneer meerdere teamleden gelijk geeindigd zijn wordt de speler die gemiddeld gezien aan het hoogste bord heeft gespeeld de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden gelijk geeindigd zijn wordt de speler die de minste partijen nodig heeft gehad voor zijn score de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden geeindigd zijn wordt er geloot wie topscorer wordt.

Kalender

  • 6 september 2022
    Jaarlijkse ledenvergadering in Lunch-Cafe op de Vrolijkheid.
  • 13 september 2022
    Eerste ronde interne competitie.
  • 20 september 2022
    Interne competitie.

Kom langs

Lunch Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 20:00 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019 in Ermelo

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019