Externe competitie 2002/2003

Resultaten 2003/2004
Resultaten 2001/2002

Schema en Uitslagen

  Eerste team: Tweede team: Derde team:
1. Pegasus 1 – Nunspeet
4-4
ZSG 3 – Pegasus 2
3,5-2,5
Pegasus 3 – Zwolle Zuid Schaakt!
5-1
2. PSV DoDo – Pegasus 1
6-2
Pegasus 2 – Familieschaak
2,5-3,5
Meppel 5 – Pegasus 3
1,5-4,5
3. Pegasus 1 – Lelystad 2
4-4
Meppel 3 – Pegasus 2
4,5-1,5
Pegasus 3 – Lelystad 4
3,5-2,5
4. VSG 2 – Pegasus 1
6-2
Pegasus 2 – O&O 2
4-2
VSG 4 – Pegasus 3
3-3
5. Pegasus 1 – ZSG 2
2-6
Dronten – Pegasus 2
5-1
Pegasus 3 – De Zeven Pionnen 2
5-1
6. De Combinatie – Pegasus 1
3,5-4,5
Pegasus 2 – Meppel 4
5-1
O&O 3 – Pegasus 3
5,5-0,5
7. Pegasus 1 – Briesend Paard
4,5-3,5
Lelystad 3 – Pegasus 2
2,5-3,5
Pegasus 3 – Het Zwarte Water
4,5-1,5

Persoonlijke Scores

Eerste team               1 2 3  4 5 6 7  Ap Bp Ra   TPR  W-We
1  F. Nieuwenhuis         - - -  - - - 1  1  1  1462 1831 +0,9
2  K.A. Faber             - - 1  0 0 1 -  4  2  1827 1839 +0,1
3  W.T.van de Born        0 - -  - - - -  1  0  1689 1575 -0,3
4  E. Dam                 ½ 0 1  0 0 1 0  7  2½ 1819 1691 -1,3
5  B.S. Holtrop           0 0 ½  0 0 ½ 0  7  1  1770 1449 -2,6
6  C. Pilon               ½ 0 1r 1 1 ½ 1  6  4  1578 1844 +2,1
7  J. Stegeman            1 0 ½  ½ 0 ½ 1r 6  2½ 1643 1656 +0,1
8  H. Terpstra            ½ 0 0  ½ 1 0 0  7  2  1678 1535 -1,4
9  M.ter Braak            1 ½ 0  0 0 - ½  6  2  1591 1561 -0,9
10 B.van Drongelen        - 1 -  - - - -  1  1  1490 1800 +0,8
11 H. Schreurs            ½ ½ -  - - 0 -  3  1  1548 1508 -0,2
12 J. Valk                - - -  - - - 1r 1  1  1478 1287
13 D. Pons                - - 0  0 0 1 -  4  1  1549 1466 -0,4

Tweede team
1  D.van Nek           0 1 - 1 - 1 - 4  3  1641 1858 +0,6
2  B.van Drongelen     0 0 0 0 0 ½ 1 7  1½ 1490 1460 -0,5
3  F. Nieuwenhuis      - - - - - - 0 1  0  1462 1271
4  H. Schreurs         - 0 ½ - - - - 2  ½  1548 1393 -0,4
5  D.F. Metz           - - - - 0 - - 1  0  1519 1469 -0,2
6  J. Valk             - - - - - - 0 1  0  1478 1287
7  F.de Groot          0 ½ 0 - 0 1 1 6  2½ 1526 1574 +0,3
8  W.T.van de Born     - - ½ ½ - - - 2  1  1689 1689 +0,0
9  H. Kleinjan         1 0 - 1 1 ½ 1 6  4½      1754
10 R. Prins            1 - 0 1 0 1 - 5  3  1377 1524 +0,2
11 H. Dijk             ½ 1 ½ ½ 0 1 ½ 7  4  1634 1581 -0,3

Derde team
1  J. Valk              0  1 1 0 1  0  1 7  4  1478 1602 +1,0
2  R.van Diermen        1  1 ½ 0 ½  0  0 7  3       1460
3  J.J. Jurriaans       1  ½ 0 1 ½  0  ½ 7  3½ 1470 1498 -0,3
4  K.M.J. Rietberg      -  - 0 - -  -  - 1  0  1467 1276
5  H.de Vries           1  1 - 0 1  0  1 6  4  1635 1663 -0,5
6  F. Nieuwenhuis       1  1 1 1 1  ½  1 7  6½ 1462 1924 +2,1
7  J.M. Otterman        1  0 1 1 1  0  1 7  5  1366 1540 +1,1

Eindstanden

   Klasse 2A      Mp Bp
1. ZSG 2          13 37   K
2. DoDO           11 35½
3. Briesend Paard 8  30½
4. VSG 2          8  30½
5. Lelystad 2     6  24
6. Pegasus        6  23
7. Nunspeet       3  21   D
8. Combinatie     1  20½  D
   Klasse 3A     Mp Bp
1. ZSG 3         14 28½  K
2. Dronten       8  24
3. Meppel 3      8  23½
4. O & O 2       8  22½
5. Pegasus 2     6  20
6. Familieschaak 5  20
7. Lelystad 3    5  18
8. Meppel 4      2  11½  D
   Klasse 4A            Mp Bp
1. O & O 3              12 31
2. Pegasus 3            11 26
3. Lelystad 4           8  21½
4. Zeven Pionnen 2      7  21
5. Zwolle-Zuid Schaakt! 6  20
6. Meppel 5             6  16½
7. Zwarte Water         4  16½
8. VSG 4                2  15½

 

Topscorers vorige jaren

Jaar: Eerste team: Tweede team: Derde team: Vierde team:
2020: Krine Faber Jos Wegman
2019: Bernard Holtrop Boen Tan
2018: Krine Faber Marcel Pol
2017: Krine Faber Leo Stortelder
2016: Menno ter Braak Peter de Reuver
2015: Bernard Holtrop Herman Schreurs
2014: Michiel de Groot Ido Bijl
2013: Piet van der Wal Harry Spoelstra
2012: Hedzer Terpstra Henk Platen
2011: Gerwin van de Belt Harry Spoelstra
2010: Bernard Holtrop Leo Stortelder
2009: Menno ter Braak Piet van der Wal
2008: Piet van der Wal (3) Huub Dijk (3)
2007: Piet van der Wal (2) Leo Stortelder
2006: Piet van der Wal Huub Dijk (2)
2005: H. Terpstra (4) M. de Groot H. Schuilenburg
2004: Terpstra (3) T. Tekofsky R. van Diermen
2003: Pilon (2) H. Kleinjan F. Nieuwenhuis
2002: Dam H. Dijk K.M.J.Rietberg
2001: H. Dijk G. van Bussel Menno ter Braak
2000: B. Holtrop (4) H. Schreurs (2) R. Prins
1999: B. Holtrop (3) H. Schreurs R. Telman B. van Zuuk
1998: W. vd Born (3) H. Jurriaans
1997: W. vd Born (2) A. Klaverboer
1996: C. Pilon M. ter Braak Pleun van Zadelhof
1995: W. vd Born D. Metz (2)
1994: J. Klompenmaker (3) J. van de Geer (2)
1993: H. Schreurs D. Metz
1992: J. vd Geer A. de Velde
1991: J. Klompenmaker (2) N. Boterman
1990: H. Terpstra (2) K. Ferwerda (2)
1989: J. Klompenmaker J. vd Geer
1988: N. Boterman H. Schutte
1987: H. Terpstra K. Ferwerda
1986: P. ten Berge J. Schuitert
1985: B. Grijsseels
1984: D.J. Olthof
1983: G. vd Berg
1982: B. Holtrop (2)
1981: F. van Diemen
1980: A. Schijf (3)
1979: Y. Bouma (2)
1978: B. Holtrop
1977: Y. Bouma
1976: A. Schijf (2)
1975: A. Schijf
1974: H. Vaatstra (2)
1973: H. Vaatstra
1972: F.A. Mulder
1971: A. Klaverboer
1970: M. Luchtenberg
1969: Witteveen (2)
1968: Witteveen
1961: W.A. Snijders (2)
1960: W.A. Snijders
1959: B. Blok (2)
1958: B. Blok

Uitgangspunten voor het worden van topscorer:

  • Het teamlid met de meeste bordpunten is de topscorer.
  • Wanneer meerdere teamleden gelijk geëindigd zijn wordt de speler die gemiddeld gezien aan het hoogste bord heeft gespeeld de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden gelijk geëindigd zijn wordt de speler die de minste partijen nodig heeft gehad voor zijn score de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden geëindigd zijn wordt er geloot wie topscorer wordt.

Kalender

  • 6 december 2022
    Interne competitie.
  • 7 december 2022 (woensdag)
    Apeldoorn 3 – Pegasus 1.
  • 13 december 2022
    Interne competitie.
  • 20 december 2022
    Interne competitie.

Kom langs

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Lunch-Café op de Vrolijkheid, Ossenkamp 5

Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: dinsdagavond
Tijd: 20:00 - 23:30
Lunch-Café op de Vrolijkheid
Ossenkamp 5, Zwolle

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019 in Ermelo

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2019