Externe competitie 2019/2020

Resultaten 2018/2019

Schema en Uitslagen

  Eerste team (1E): Tweede team (3G):
1. SG Max Euwe 1 – Pegasus 1
4½ – 3½
Pegasus 2 – Zwolle Zuid
1 – 3
2. Pegasus 1 – ‘t Zwarte Paard 1
4½ – 3½
De Combinatie – Pegasus 2
dinsdag 3 december 2019
3. Pegasus 1 – Hardenberg 1
woensdag 11 december 2019
Pegasus 2 – Zwarte Water
dinsdag 4 februari 2020
4. Borne 1 – Pegasus 1
dinsdag 14 januari 2020
Ronde vrij
5. Pegasus 1 – Holten 1
woensdag 12 februari 2020
Zwolle Zuid – Pegasus 2
donderdag 5 maart 2020
6. Voorster SC 1 – Pegasus 1
maandag 9 maart 2020
Pegasus 2 – De Combinatie
dinsdag 31 maart 2020
7. Pegasus 1 – Lonneker 1
dinsdag 24 maart 2020
slotronde in Borne
Zwarte Water – Pegasus 2
dinsdag 12 mei 2020

 

Topscorers vorige jaren

Jaar: Eerste team: Tweede team: Derde team: Vierde team:
2019: Bernard Holtrop Boen Tan
2018: Krine Faber Marcel Pol
2017: Krine Faber Leo Stortelder
2016: Menno ter Braak Peter de Reuver
2015: Bernard Holtrop Herman Schreurs
2014: Michiel de Groot Ido Bijl
2013: Piet van der Wal Harry Spoelstra
2012: Hedzer Terpstra Henk Platen
2011: Gerwin van de Belt Harry Spoelstra
2010: Bernard Holtrop Leo Stortelder
2009: Menno ter Braak Piet van der Wal
2008: Piet van der Wal (3) Huub Dijk (3)
2007: Piet van der Wal (2) Leo Stortelder
2006: Piet van der Wal Huub Dijk (2)
2005: H. Terpstra (4) M. de Groot H. Schuilenburg
2004: Terpstra (3) T. Tekofsky R. van Diermen
2003: Pilon (2) H. Kleinjan F. Nieuwenhuis
2002: Dam H. Dijk K.M.J.Rietberg
2001: H. Dijk G. van Bussel Menno ter Braak
2000: B. Holtrop (4) H. Schreurs (2) R. Prins
1999: B. Holtrop (3) H. Schreurs R. Telman B. van Zuuk
1998: W. vd Born (3) H. Jurriaans
1997: W. vd Born (2) A. Klaverboer
1996: C. Pilon M. ter Braak Pleun van Zadelhof
1995: W. vd Born D. Metz (2)
1994: J. Klompenmaker (3) J. van de Geer (2)
1993: H. Schreurs D. Metz
1992: J. vd Geer A. de Velde
1991: J. Klompenmaker (2) N. Boterman
1990: H. Terpstra (2) K. Ferwerda (2)
1989: J. Klompenmaker J. vd Geer
1988: N. Boterman H. Schutte
1987: H. Terpstra K. Ferwerda
1986: P. ten Berge J. Schuitert
1985: B. Grijsseels
1984: D.J. Olthof
1983: G. vd Berg
1982: B. Holtrop (2)
1981: F. van Diemen
1980: A. Schijf (3)
1979: Y. Bouma (2)
1978: B. Holtrop
1977: Y. Bouma
1976: A. Schijf (2)
1975: A. Schijf
1974: H. Vaatstra (2)
1973: H. Vaatstra
1972: F.A. Mulder
1971: A. Klaverboer
1970: M. Luchtenberg
1969: Witteveen (2)
1968: Witteveen
1961: W.A. Snijders (2)
1960: W.A. Snijders
1959: B. Blok (2)
1958: B. Blok

Uitgangspunten voor het worden van topscorer:

  • Het teamlid met de meeste bordpunten is de topscorer.
  • Wanneer meerdere teamleden gelijk geeindigd zijn wordt de speler die gemiddeld gezien aan het hoogste bord heeft gespeeld de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden gelijk geeindigd zijn wordt de speler die de minste partijen nodig heeft gehad voor zijn score de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden geeindigd zijn wordt er geloot wie topscorer wordt.

Kalender

  • 19 november 2019:
    Interne competitie.
  • 26 november 2019:
    Interne competitie.
  • 3 december 2019:
    Interne competitie.
    De Combinatie - Pegasus 2.

Volledige kalender »

Kom langs

Stadscafe Stroomberg aan Brink 1

Stadscafe Stroomberg aan Brink 1

Interne competitie: dinsdagavond
Extern 8-tal: woensdagavond
Extern 4-tal: dinsdagavond
Tijd: 20:00-0:00
Stadscafé Stroomberg, Brink 1, Zwolle

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2018

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2018 in Ermelo

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2018