Externe competitie 2018/2019

Resultaten 2017/2018

Schema en Uitslagen

  Eerste team (1C): Tweede team (3C):
1. Pegasus 1 – Barneveld 2
3½ – 4½
ZSG 3 – Pegasus 2
19 oktober 2018 (vrijdag)
2. Arnhemse Schaakacademie 1 – Pegasus 1
16 november 2018 (vrijdag)
Pegasus 2 – Almen Ons Genoegen 1
overleggen (woensdag 7 november of dinsdag 13 november)
3. Pegasus 1 – S.G. Zutphen 2
19 december 2018 (woensdag) (tweede speelweek)
Ronde vrij
4. Arnhem ASV 2 – Pegasus 1
17 januari 2019 (donderdag)
Pegasus 2 – Denk en Zet Hattem 1
16 januari 2019 (woensdag)
5. Pegasus 1 – Zwolle-Zuid Schaakt! 1
20 februari 2019 (woensdag) (tweede speelweek)
Schaakstad Apeldoorn 3 – Pegasus 2
13 februari 2019 (woensdag)
6. Beekbergen VDS 1 – Pegasus 1
14 maart 2019 (donderdag)
Pegasus 2 – VSG 4
13 maart 2019 (woensdag)
7. Pegasus 1 – Schaakstad Apeldoorn 1
5 april 2019 (vrijdag) (gezamenlijke slotronde bij ASA)
Pegasus 2 – VSG 3
9 april 2019 (dinsdag) (gezamenlijke slotronde bij VSG)

 

Topscorers vorige jaren

Jaar: Eerste team: Tweede team: Derde team: Vierde team:
2018: Krine Faber Marcel Pol
2017: Krine Faber Leo Stortelder
2016: Menno ter Braak Peter de Reuver
2015: Bernard Holtrop Herman Schreurs
2014: Michiel de Groot Ido Bijl
2013: Piet van der Wal Harry Spoelstra
2012: Hedzer Terpstra Henk Platen
2011: Gerwin van de Belt Harry Spoelstra
2010: Bernard Holtrop Leo Stortelder
2009: Menno ter Braak Piet van der Wal
2008: Piet van der Wal (3) Huub Dijk (3)
2007: Piet van der Wal (2) Leo Stortelder
2006: Piet van der Wal Huub Dijk (2)
2005: H. Terpstra (4) M. de Groot H. Schuilenburg
2004: Terpstra (3) T. Tekofsky R. van Diermen
2003: Pilon (2) H. Kleinjan F. Nieuwenhuis
2002: Dam H. Dijk K.M.J.Rietberg
2001: H. Dijk G. van Bussel Menno ter Braak
2000: B. Holtrop (4) H. Schreurs (2) R. Prins
1999: B. Holtrop (3) H. Schreurs R. Telman B. van Zuuk
1998: W. vd Born (3) H. Jurriaans
1997: W. vd Born (2) A. Klaverboer
1996: C. Pilon M. ter Braak Pleun van Zadelhof
1995: W. vd Born D. Metz (2)
1994: J. Klompenmaker (3) J. van de Geer (2)
1993: H. Schreurs D. Metz
1992: J. vd Geer A. de Velde
1991: J. Klompenmaker (2) N. Boterman
1990: H. Terpstra (2) K. Ferwerda (2)
1989: J. Klompenmaker J. vd Geer
1988: N. Boterman H. Schutte
1987: H. Terpstra K. Ferwerda
1986: P. ten Berge J. Schuitert
1985: B. Grijsseels
1984: D.J. Olthof
1983: G. vd Berg
1982: B. Holtrop (2)
1981: F. van Diemen
1980: A. Schijf (3)
1979: Y. Bouma (2)
1978: B. Holtrop
1977: Y. Bouma
1976: A. Schijf (2)
1975: A. Schijf
1974: H. Vaatstra (2)
1973: H. Vaatstra
1972: F.A. Mulder
1971: A. Klaverboer
1970: M. Luchtenberg
1969: Witteveen (2)
1968: Witteveen
1961: W.A. Snijders (2)
1960: W.A. Snijders
1959: B. Blok (2)
1958: B. Blok

 

Kalender

  • 19 oktober 2018 (vrijdag):
    ZSG 3 - Pegasus 2 (uit).
  • 23 oktober 2018:
    Interne competitie.
  • 30 oktober 2018:
    Interne competitie.

Volledige kalender »

Kom langs

Stadscafe Stroomberg aan Brink 1
Interne competitie: dinsdagavond
Externe competitie: woensdagavond
Tijd: 20:00-0:00
Stadscafé Stroomberg, Brink 1, Zwolle

Slotronde Pegasus 2 op 10 april 2018

Slotronde Pegasus 2 op 10 april 2018 in Ermelo

Slotronde Pegasus 2 op 10 april 2018