Externe competitie 2014/2015

Resultaten 2015/2016
Resultaten 2013/2014

Schema en Uitslagen

  Eerste team (3B): Tweede team (4E):
1. Pegasus 1 – Zwarte Water
5½-½
Meppel 5 – Pegasus 2
1-5
2. ZZS! 2 – Pegasus 1
1½-4½
Pegasus 2 – De Combinatie 2
4½-1½
3. Pegasus 1 – ZSG 3
3-3
Pegasus 2 – D&Z en O&O 4
2½-3½
4. Ons Genoegen – Pegasus 1
1½-4½
Geen speelronde
5. Pegasus 1 – Meppel 4
4-2
Pegasus 2 – Meppel 5
3-3
6. D&Z en O&O 3 – Pegasus 1
3½-2½
De Combinatie 2 – Pegasus 2
2½-3½
7. Twello – Pegasus 1
3½-2½
D&Z en O&O 4 – Pegasus 2
2½-3½ (promotie naar 3e klasse)

 

Topscorers vorige jaren

Jaar: Eerste team: Tweede team: Derde team: Vierde team:
2019: Bernard Holtrop Boen Tan
2018: Krine Faber Marcel Pol
2017: Krine Faber Leo Stortelder
2016: Menno ter Braak Peter de Reuver
2015: Bernard Holtrop Herman Schreurs
2014: Michiel de Groot Ido Bijl
2013: Piet van der Wal Harry Spoelstra
2012: Hedzer Terpstra Henk Platen
2011: Gerwin van de Belt Harry Spoelstra
2010: Bernard Holtrop Leo Stortelder
2009: Menno ter Braak Piet van der Wal
2008: Piet van der Wal (3) Huub Dijk (3)
2007: Piet van der Wal (2) Leo Stortelder
2006: Piet van der Wal Huub Dijk (2)
2005: H. Terpstra (4) M. de Groot H. Schuilenburg
2004: Terpstra (3) T. Tekofsky R. van Diermen
2003: Pilon (2) H. Kleinjan F. Nieuwenhuis
2002: Dam H. Dijk K.M.J.Rietberg
2001: H. Dijk G. van Bussel Menno ter Braak
2000: B. Holtrop (4) H. Schreurs (2) R. Prins
1999: B. Holtrop (3) H. Schreurs R. Telman B. van Zuuk
1998: W. vd Born (3) H. Jurriaans
1997: W. vd Born (2) A. Klaverboer
1996: C. Pilon M. ter Braak Pleun van Zadelhof
1995: W. vd Born D. Metz (2)
1994: J. Klompenmaker (3) J. van de Geer (2)
1993: H. Schreurs D. Metz
1992: J. vd Geer A. de Velde
1991: J. Klompenmaker (2) N. Boterman
1990: H. Terpstra (2) K. Ferwerda (2)
1989: J. Klompenmaker J. vd Geer
1988: N. Boterman H. Schutte
1987: H. Terpstra K. Ferwerda
1986: P. ten Berge J. Schuitert
1985: B. Grijsseels
1984: D.J. Olthof
1983: G. vd Berg
1982: B. Holtrop (2)
1981: F. van Diemen
1980: A. Schijf (3)
1979: Y. Bouma (2)
1978: B. Holtrop
1977: Y. Bouma
1976: A. Schijf (2)
1975: A. Schijf
1974: H. Vaatstra (2)
1973: H. Vaatstra
1972: F.A. Mulder
1971: A. Klaverboer
1970: M. Luchtenberg
1969: Witteveen (2)
1968: Witteveen
1961: W.A. Snijders (2)
1960: W.A. Snijders
1959: B. Blok (2)
1958: B. Blok

Uitgangspunten voor het worden van topscorer:

  • Het teamlid met de meeste bordpunten is de topscorer.
  • Wanneer meerdere teamleden gelijk geeindigd zijn wordt de speler die gemiddeld gezien aan het hoogste bord heeft gespeeld de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden gelijk geeindigd zijn wordt de speler die de minste partijen nodig heeft gehad voor zijn score de topscorer.
  • Wanneer hierna meerdere teamleden geeindigd zijn wordt er geloot wie topscorer wordt.

Kalender

  • 24 september 2019:
    Schaken in de serre.
  • 1 oktober 2019:
    Interne competitie.
  • 8 oktober 2019:
    Interne competitie.

Volledige kalender »

Kom langs

Stadscafe Stroomberg aan Brink 1

Stadscafe Stroomberg aan Brink 1

Interne competitie: dinsdagavond
Extern 8-tal: woensdagavond
Extern 4-tal: dinsdagavond
Tijd: 20:00-0:00
Stadscafé Stroomberg, Brink 1, Zwolle

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2018

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2018 in Ermelo

Slotronde Pegasus 2 op 9 april 2018